dougie

Taky vám blbne uloz.to ???

Mě nejde kolikrát nejde načíst nebo se mi neobjeví ten obrázek proti spamu.

Nejlepší odpověď
Valky

Někdy ano, dám stahovat, neukáže se mi ta tabulka, kam to chci uložit a když to zkusím znovu, napíše mi to, že už stahuju… Tak zkusím jiný prohlížeč a všechno funguje v pohodě.. :) Ale to se stává jen výjimečně!

Další odpovědi
cherreis

mě zatím vždy všechno šlo v pohodě :)

tahajma

Ano. A v poslednej dobe dost casto klesne rychlost alebo sa uplne zastavi stahovanie. Asi nas free stahovacov chcu nenapadne priviest k plateniu neobmedzeneho stahovania…HA HA