franku

Taky už Vám někdo smazal otázku?Kdo o tom rozhoduje?

Doplňuji:
Otázka byla přesunuta do podkategorie OSTATNÍ v rámci kategorie Ankety,zábava,os­tatní.

Administrator serveru Odpovedi.cz

Odpovědi
Michal Kole

Taky, Vyšší uživatelé (myslím, že zlatý) a administrátoři

sejtanka

I mně se to už přihodilo..

hanulka11

Někdy je otázka pouze přeřazena, někdy pokud je proti kodexu může být smazána adminem, nebo zlatými a stříbrnými uživateli.
Ale věř, že mě byla také několikrát smazána, možná se jen někomu nelíbila.
Dávej si pozor na kategorie, kam otázky vkládáš.

Pokud ji smaže nebo přesune admin, přijde ti od něj upozornění.

ReHu

Jasně, že si mi to už taky stalo.
Buď admin, nebo se tvá otázka někomu hodně nelíbila (lidi jsou různí všude.
Dávej pozor na kategorie, vulgarity, urážky, reklamy. pak by to mělo být v poho 🙂.
Může je vymazat nebo přesunou admin sám, nebo admin na žádost některého z uživatelů nebo uživatel na vyšší příčce.