Avatar uživatele
Sůwa

Taky už se nemusíte pokaždé přihlašovat?

Já tedy ne, ale za chvilku nám tu stejně všude v okolí vypnou elektřinu kvůli přepojování, tak si to dnes moc neužiju. Řešení se zřejmě našlo a to je dobře.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, johana 56, hanny 2, Drap, orestez, redy, Damiana, Illines, anonym, anonym před 4388 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já se tedy musím přihlašovat stále dokola a včera večer, když jsem se hlásila po dvou dnech mi to nechtělo ani uznat heslo,musela jsem žádat a zadala jsem si to samé.Také mě „pobavilo“,že mi byla před několika dny Velkým bratrem vymazána odpověď ,prý za porušení kodexu!!! Na otázku o artových filmech o sexu po r.2000,která se opakovala po několika dnech jsem odpověděla,že tato otázka tu byla nedávno a tím jsem HO popudila !!! Někdy mě to fakt přestává bavit…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

No, já hlídám ještě pořád vnučku, tak jsem jenom nakoukla. Skutečností je, že po x dnech dnes poprvé naběhly odpovědi bez přihlašování. Tak snad to už bude fungovat!
No nevím – zase mne to „hodilo“ do nové záložky, a to vůbec netuším, jak jsem se tam dostala. Prostě jsem uprostřed psaní textu skončila někde úplně jinde. Takže asi to byla „chvála před večerem“. Uvidíme co bude dál. Zdá se mi ale, že to haprování nové verze se táhne už moc dlouho. Jedna věc se po řadě urgencí spraví a něco nového zase začne blbnout.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Taky se mi to povedlo napoprvé.
Ale je tu mrtvo jako na sk.
Vůbec se mi zdá že to jde od deseti k pěti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Teď jsem na chvilku vylezl z postele a také to zkouším. Zatím to jde ale nechci zase odvolávat odvolané, tak raději počkám. Navíc od rána narážím jenom na techniku nezvládanou lidmi a hlavně nespolehlivé lidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Vypadá to,že by trvalé přihlášení už mohlo fungovat!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Také ne, ale nerada bych to zakřikla. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Zatím se to tváří, jako by to mělo fungovat. Uvidíme, jaké další zádrhele se zjeví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek