Sůwa

Taky už se nemusíte pokaždé přihlašovat?

Já tedy ne, ale za chvilku nám tu stejně všude v okolí vypnou elektřinu kvůli přepojování, tak si to dnes moc neužiju. Řešení se zřejmě našlo a to je dobře.

Nejlepší odpověď
anonym

Já se tedy musím přihlašovat stále dokola a včera večer, když jsem se hlásila po dvou dnech mi to nechtělo ani uznat heslo,musela jsem žádat a zadala jsem si to samé.Také mě „pobavilo“,že mi byla před několika dny Velkým bratrem vymazána odpověď ,prý za porušení kodexu!!! Na otázku o artových filmech o sexu po r.2000,která se opakovala po několika dnech jsem odpověděla,že tato otázka tu byla nedávno a tím jsem HO popudila !!! Někdy mě to fakt přestává bavit…:D

Další odpovědi
anonym

No, já hlídám ještě pořád vnučku, tak jsem jenom nakoukla. Skutečností je, že po x dnech dnes poprvé naběhly odpovědi bez přihlašování. Tak snad to už bude fungovat!
No nevím – zase mne to „hodilo“ do nové záložky, a to vůbec netuším, jak jsem se tam dostala. Prostě jsem uprostřed psaní textu skončila někde úplně jinde. Takže asi to byla „chvála před večerem“. Uvidíme co bude dál. Zdá se mi ale, že to haprování nové verze se táhne už moc dlouho. Jedna věc se po řadě urgencí spraví a něco nového zase začne blbnout.

redy

Taky se mi to povedlo napoprvé.
Ale je tu mrtvo jako na sk.
Vůbec se mi zdá že to jde od deseti k pěti.

mosoj

Teď jsem na chvilku vylezl z postele a také to zkouším. Zatím to jde ale nechci zase odvolávat odvolané, tak raději počkám. Navíc od rána narážím jenom na techniku nezvládanou lidmi a hlavně nespolehlivé lidí.

hanny 2

Vypadá to,že by trvalé přihlášení už mohlo fungovat!

Damiana

Také ne, ale nerada bych to zakřikla. 🙂

Děda Louda

Zatím se to tváří, jako by to mělo fungovat. Uvidíme, jaké další zádrhele se zjeví.