Taky už jste ho někdy utopili?

http://www.mobilmania.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Naštěstí ne a v práci ho raději nosím v náprsní kapse a navíc na šňůrce na krku. Občas se stane, že vypadne, ale šňůrka spolehlivě zachytí.

Další odpovědi:

Bronzový

Mně teda ne, ale mému synáčkovi už dokonce 3x. Poprvé mu spadl do vany, jednou řádně promokl a mobil s ním a nedávno mobil utopil v divoké řece, když zachraňoval našeho psa. Ale tentokrát to mobil přežil, zatím "klouček" funguje. Zázrak.

Zlatý

Utopit nikdy,jednou jsem mobilem krisla o zed,jednou o chodnik,chudaci to neprezili.

Zlatý

Pri utopení elektroniky mi väčšinou zarezonuje veta "do roka a do dne". To znamená do roka "umrie", musím kúpiť novú.
Funguje to nielen u mobiloch ale i počítač, ktorý sa podarilo naozaj utopiť "prežil" ešte ten jeden rok.

Zlatý

Zatím ne buráku svůj mobil mívám položený vždy v kuchyni na baru a když někám jdu tak v kabelce v pouzdře

Zlatý

ne, mám na to totiž lidi - podařilo se to ségře

Zlatý

Mně se jednou povedlo odložit si mobil do hrnku s čajem, ale přežil to.
Odborník na likvidaci mobilů je u nás manžel. Jednou mu vypadl z kapsy a vzápětí si ho přejel autem. Jindy mu z kapsy u bundy naopak nevypadl, ale jak mu rozepnutá bunda vlála, tak si kapsu i s mobilem přibouchl do dveří auta. A bylo po nich, samozřejmě.

Stříbrný

Ano,spadl jsem na rybách do vody i s mobilem v kapse.Teď si mobil z kapsy vyndavám.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.