aramah

Taky už chcete aby bylo teplo?

Odpovědi
panenka

Ano

Ano chci zimu nemám vůbec ráda už se na teplo těším a přeji si aby přišlo velmi brzy

hanulka11

Ano

ano moc si to přeji, ale příroda si stejně nedá poručit, tak si nejméně 2 měsíce počkáme …ale to už je za chvíli

kropitko

Ne

Je leden, tak má být zima, hlavně aby bylo hezké počasí na jaře a v létě.

mosoj

co chci je vedlejší je stále leden

A bude teplo ?

anonym

co chci je vedlejší je stále leden

Terryle

co chci je vedlejší je stále leden

V zimě má být zima, teplo patří k jaru a létu… pokud bude teď teplo, tak pak zase nemusí za nic stát léto.

poa.li

Ano

Ano, ale co chci je vedlejší, je leden…

ReHu

co chci je vedlejší je stále leden

V podstatě chci, aby bylo teplo, ale příroda si také potřebuje odpočinout.
A jak bylo pár dní tepleji, pes už mě klíště. Takže do března kolem 0 a pak teplo 🙂. Na horách tak do –9 🙂.

dudu

co chci je vedlejší je stále leden

Připomínám přísloví „dočkej času jako husa klasu“. Chtít koncem ledna po matce přírodě aby bylo teplo není racionální. Naopak si přejme počasí, které této době náleží a až přijde máj, vyženeme kozy v háj.

Mousinek

Ano

Jahoda

Ano

Ať už ta zima skončí!!! Já chci teplíčko a vedra… :DDD

Aším

Ano

Radak

co chci je vedlejší je stále leden

SpeedyCZ

Ano

Zas napadl sníh… :(

Korelice

Ano

Těším se na léto…

venkovan

Ne

Ne je ještě leden, před námi únor březen. teplo v tét době neprospěje rostlinám, protože brzy nastoupí do vegetace a mohou v březnu pomrznout
A vlbec – dokud je zima, tak holky a dámy jsou oblečené a můžeme proto snít co je pod tou kuklou. Jak se oteplí, objeví se realita. Boužel i u mužů která je často horší než u žen.

DusanOrlik

Ano

tom004

Ne

Ale ať je když má být.

nikolkap

co chci je vedlejší je stále leden

Často si přeji aby bylo teplo jenže pak si řeknu že bych přeskočila jaro tak si řeknu že si počkám protože v lednu má být zima

oskar

Ano

Kdo by nechtěl teplo no ale ještě si musíme počkat.

Maggie.b

Ano

Léto je nej!!! Můžeme se koupat v bazénu!