Pokročilý

Taky u Vás už sněží?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Už nesněží,také nasněžilo přes noc,ale bohužel i s deštěm. Máme lehce pokryté město sněhem,ale je mokrý,dlouho nevydrží...

Další odpovědi:

Zlatý

Potěší či nepotěší vás moje informace, když napíši, že zatím ne.

Zlatý

Tak jsem vyhrála soutěž o množství sněhu. :-) Nasněžilo přes noc a drží se to, mrcha.
Trumfne mě někdo? Ale pravdu.

Nasněžilo toho dost přes noc,chumelí stále,stromy obalené sněhem,je to hezké za oknem!Venku je to horší,auta jezdí krokem,zásobování vázne.(k nám vede opravdu stoupák)

Zlatý

U nás je slunečno 3st nad nulou - žádné sněžení ....benešovsko....sníh si tam nechte ano?????
Doplňuji:
SonsyMite asi jsi to k nám poslal nebo snad Drap? Fakt začalo sněžit sluníčko se schovalo za mraky ....a to se mi teda nelíbí ani trošku.

Metropolitní kotlina stále nad nulou včetně výhledu na další dny. Sem tam mrholí nebo mží, ale po sněhu ani vidu.
Ostatně urbanistická aglomerace s jedním a čtvrt miliónem obyvatel, 0,75 mil. aut, mnoha obchodními centry a dalšími provozy údajně vyzařuje tepelný potenciál zvyšující o cca 2-3°C teplotní mikroklima oproti průměru srovnatelných regionů v téže nadmořské výšce.

Bronzový

nasněžilo přes noc, ale sníh je mokrý a svítí sluníčko, tak postupně zase taje (jižní Čechy/Morava)
....situace se během chvilky změnila: poledne - zatáhlo se a začalo velmi hustě sněžit

Zlatý

Drobně, ale taky

Bronzový

Déšt se sněhem-BÍLINA

Pokročilý

Jo a stále už od ráda padají celkem velké vločky(Valašsko)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.