Avatar uživatele
Stříbrný

Taky u vás stojí kilo třešní 160 Kč u soukromého stánku, nebo více či méně?

Doplňuji:
Kupujete to za ty peníze?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele

Stojí to méně, ale nekupuji to. Byly doby, kdy nás naháněli, spíše odháněli cestáři od stromů a dnes ? Dnes třešně hnijí na stromě. Lidi jsou líní si je natrhat!!!

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Stojí méně, ale zaslechla jsem v televizi, že se u nás třešně neurodily (?), musí se dovážet a proto prý stojí až 200,- Kč/1 kg. Nekupuji třešně, ale trhám si je přímo na stromě.


Avatar uživatele
Zlatý

Ne. V Mariánkách jsou venku za 59,-. Ale já je moc nemusím, radši melouna.:-)


Avatar uživatele
Zlatý

Tak to jsem blázen kde na to bere ta kuna co mně chodí po zahradě a zanechává trus s peckami od třešní !

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.