štamgast

Taky u vás bouří?

U nás ano, venku je černo ale neprší, pouze slyším hromy a vidím blesky. Teda bouřku bych čekal až tak za měsíc.
Doplňuji:
Oprava: Teď začalo pršet.

Nejlepší odpověď
iceT

Zatím začalo bouřit,dřív jsem si nevšimla,ale doufám,že to bude jen něco přechodného,jelikož zima mě už fakt vůbec nebaví.Ještěže mám karakoke show za barákem a nemusím se plazit nikam daleko.......­..........:-)

Další odpovědi
Lucijej

U nás akorát dobouřilo a jaká to byla mela, hotové divadlo :)

anonym

Včera u nás mírně pršelo a přišla první letošní bouřka, ale neměla dlouhého trvání.

briketka10

v Pardubicích byla obrovská bouřka před pěti hodinama a dost lilo teď je klid a neprší a přitom ráno bylo tak krásně no jo je duben :DD

Kamionacka09

Jizni cechy-tady zatim nic ale zatazeno je taky.

anonym

Ni. V Turnově je klid. Ale stačí říct. Mám udělat nějaké vzrůšo?

NotFound

U nás v Praze se objevila několikaminutová bouřka už někdy včera, dva tři blesky a byla pryč.
Jinak bouřky jde sledovat třeba zde: http://bit.ly/I­atqiW