kapka

Taky teď u vás doma panuje taková válecí pohoda jako v tomhle pavilonu?

http://hobby.id­nes.cz/gorily-kamery.aspx?kam=3
To je pohodička…
A koukněte na online kameru č.3, v pražské zoo je nové nádherné mimi, malá gorilka se narodila v sobotu. Já jsem zase celá dojatá. Včera jsem na něj koukala večer, jak spinká.

Nejlepší odpověď
manon

Ten gorilák je sice morous, ale vyloženě sympaťák :) Chytrý jak vopice :)

Další odpovědi
mosoj

Normálně doma po chvilkách pracuji, výdělečně.
Nějak si nedovedu představit že bych se doma válel u bedny. Kdybych neměl tyto povinnosti určitě bych chodil v přírodě a fotil.

honza19hk

u nás a válet se?? vzhledem k tomu,že je teplo,bez sněhu a relativně „sucho“ bourám stodolu abych mohl na jaře stavět.Začal jsem v pondělí ráno a mám skoro hotovo.

Nicméně ty vopice jsou pěkný.

kapka

Tak to je naschvál, mimčo je tam pořád a teď zrovna ne. No, zase tam, bude.