bobánek

Taky tak u vás začíná čarovat příroda,jak u nás.Tím myslím jak se barví stromy do všech pěkných barev

Nejlepší odpověď
dagry

JO bobánku, jak už jsem tu jednou psala, podzim je pro mě jedním z nejkrásnějších období v roce. Zrovna dnes jsem si nafotila krásně zbarvené stromy. Podzim to je čaroděj. Akorát ještě víc toho sluníčka kdyby bylo.