Deli

Taky tak trochu morbidní otázka 🙂

Návazně na tu barbakanovu mě napadlo:
Když chci, aby můj popel byl rozptýlen, musí tak být učiněno pouze na k tomu určených rozptylových loučkách, nebo se to dá kdekoli v přírodě?
Doplňuji:
Díky za odpovědi, ale doufám, že to hned tak nebude 🙂

Odpovědi
Alesh

Hele, když tě někdo někde vysype (urnu dají pozůstalým domů), tak už tě nikdo sbírat nebude, to mi věř! 😉

anonym

Není dáno kde se rozptýlí popel z tvé schránky,můžeš být rozptýlené třeba i v moři,ale musíš si před smrtí vybrat ve kterém..Severní bych nebral! 🙂

dědapetr

Poslední přání zemřelého – místo rozptylu.
http://blog.zbroj­.info/463545-posledni-prani-zemreleho-misto-rozptylu.php