barunka4202

Taky tak strašně nenávidíte odpovědi na Vaši otázku, které Vám nepomohou nebo se týkají úplně jiného tématu?!

Doplňuji:
Když na zadanou (jakoukoli) otázku odpoví člověk špatně nebo podle sebe vtipně a myslí si bůhví jakej neni borec, tak to docela naštve. Když píšu nějakou otázku třeba já, snažim se, aby byla otázka co nejpřesněji napsaná, ale když to úplně přesně vysvětlit a napsat nejde, tak to prostě nejde!!!!!

Nejlepší odpověď
quentos

Ne, nechávají mě úplně v klidu.
Vždycky bude existovat riziko, že se taková odpověď objeví. Kdybychom se mu chtěli stoprocentně vyhnout, nesměli bychom se vůbec ptát.

Další odpovědi
setapouch

Ne vetsinou davam i dostavam odpovedi na urovni otazky (na blbou otazku blba odpoved). Muze se ale stat, ze odpovidajici odpovi chybne (a nejde z jeho strany o zert), toto je jinou odpovedi ozrejmeno a presto ta odpoved dostava hlasy.

Tipuju, ze je to proto, ze tak prece odpovedel Fanous (jestli tu nejaky je, omlouvam se, neni to proti nikomu konkretnimu). A vadi mi to proto, ze za nejlepsi odpoved tak muze byt oznacena odpoved chybna.

A neteoretizuju, uz jsem to tu nekolikrat videl.

beer

Ne.
Ono je totiž důležitá ptát se správně a sorry, třeba v otázce http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/potkala-jsem-kluka-svych-snu-ale-uz-ho-nikdy-neuvidim-nebo-ano, se ti to moc nepovedlo )) Ale klídek, taky se mně to stane.. No a v tom případě je jakékoliv rozčilování zbytečné ))

Kelt

Rozumím ti. Záleží totiž na tom, jak položíš otázku. Někdy ten druhý nepochopí otázku tak, jak byla myšlena a navíc každý myslí jinak., jiným způsobem. Deset lidí si přečte knihu, vidí film, ale když o tom mají něco napsat nebo říci, nejsou ty výpovědi, pokud jde o obsah stejné. A tak to může být i u některé položené otázky. Třeba tam nějaké důležité věci chybí, tak se musí dotyčný domýšlet atd.

gecco

Ne – jakákoli odpověď může být přínosem. Navíc – proč „nenávidět odpověď“?? – to ti nepřinese vůbec nic. „Nenávidět odpověď“ je zbytečné…
😉
A tvá otázka (postěžování si) má jeden ´skrytý´ aspekt – byla ta ´původní´*) otázka položena tak jasně (přehledně, rozumně…), aby nepřipouštěla (nedovolovala) jiný výklad, jiný význam?
😉

Doplňuji:
*) omlouvám se, netuším, jakou odpovědí jsi byla zklamána

klumprt

Já tady od toho hlavně neočekávám kvalitní odpovědi na nějaké zásadní nebo důležité otázky.

Obvykle se snažím odpovídat seriózně a poctivě, ale někdy to prostě nejde.

ivzez

Problém není v odpovědích, ale ve formulacích otázek.
Neformuluje-li tazatel otázku jednoznačně,
a (nebo) neposkytne-li dostatek vstupních informací,
není možné na otázku adekvátně odpovědět.

V takovém případě je nutné otázku doplnit.
Stížnosti na „nepomáhající“ odpovědi
srozumitelnosti otázky nepomohou …

dudu

Tyto stránky byly založeny s úmyslem poučit se , ale především pobavit. Tak proč hned volit tak silná slova.

zjentek

buď vděčná za to, co je ..taky by ti nemuselo být zodpovězeno vůbec nic.
Mince má vždy dvě strany ..navíc, tady na webu se předpokládá, že tázající se a odpovídající se zde rekrutují z česky mluvící široké veřejnosti, takže by to měl bejt „kde kdo“, tudíž bys vůči svý osobě ani neměla očekávat nějaký korekce a povinnosti a závazky ze strany místního admina ..to by tady měl bejt jen takovej, řekněme, bonus :o ,)

uplakanek

No, když potřebuji něco vědět nutně a ostatní si z toho dělají srandu, tak mě to celkem naštve.
Doplňuji:
jako tady:Jaké pohádky napsala Božena Němcová?
nebo tady:http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-pohadky-napsala-bozena-nemcova

iceT

Pokud bych měla odpovídat špatně,raději nebudu odpovídat vůbec.Některé otázky si snad ani jinou než rádoby vtipnou odpověď nezaslouží.
Pokud chce člověk něco vědět rychle,tak je lepší se pokusit napřed hledat odpovědi sám a pak teprve se zeptat,pokud s nalezenými odpověďmi nejsem spokojená.
Doplnění v otázkách „potřebuju to vědět rychle nebo nutně“ svědčí o ne\schopnostech jednotlivců nebo taky o lenosti.
Slovo nejde neznám,protože když se aspoń trochu chce,tak jde všechno.

Mirdas

Splést se vskutku při odpovědi může opravdu každý a nebo prostě zdělit svůj osobní názor k danému tématu.
Na druhou stranu Vás zcela chápu neboť se zde opravdu objevují jedinci kteří zřejmě doma musí mlčet a tak se zde realizují že odpovídají prakticky na vše, přestože jejich odpověď nemá žádný smysl.

Emefej

Tak to bývá. Na blbou otázku dostaneš obvykle ještě blbější odpověď.

Denička 123

já to tak nesnášim já jsem se ptala co stim když mám pokoj se sestrou a jeden debil mi tam napsal at se odstěhuju do sklepa a přitom jsem tama napsala at se vyvyrujou dementním odpovědím který mi nepomůžou
Doplňuji:
*vyvarujou

ivzez

Ad Uplakánek:

Potřebuješ-li něco vědět rychle, na chvilku se zastav
a dobře si promysli, jak máš otázku formulovat, abys
na ni získala odpověď, kterou potřebuješ.

Všichni odpovídající ti na otázku odpověděli správně.
Pokud jsi chtěla vědět něco jiného, měla´s otázku formulovat jinak.

Navíc bys měla znát pravidla a vědět,
že za nikoho neděláme úkoly.

Proč sis pohádky nepřečetla?
Znala bys odpověď sama.

ivzez

Doplňuji:
Příspěvek je určen i Deničce 123.

annas

Ad uplakánek.

1. Uvědomte si, že je rozdíl mezi zájmeny JAKÝ a KTERÝ.
Odpověděla jem přesně na vaši otázku.

Jaké země sousedí s ČR? Které země sousedí s ČR?
Na každou otázku je jiná odpověď.

2. Babička není román, takže otázka je chybně položená. 🙂

gecco

Příklad ´výtečné otázky´ je třeba – http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-teplou-vodu-maji-met-rybycky-v-akvariu
Tohoto se – pokud to dokážeš, vyvaruj.
😉