FikeCZ

Taky souhlasite semnou ze je to kravina?

http://www.you­tube.com/watch?v=BNa8zE­Yp7WE

Nejlepší odpověď
Syd

Ano. Na rozdíl od tebe o tom ovšem nepochybuju. To video je vtip, ne skutečná reklama.

Další odpovědi
terry

Ani ne tak kravina jako nááádherná blbost :D

A spojitost s atletikou????

mosoj

Hlavně ta mimika té ženské říká, že to je případ pro Chocholouška .......
a možná že nejenom ta ženská …

DDarent

Doufam teda, že nikdo nevěří, že je to Fejk!!!
Víno, který vám vyteče z notebooku pouze na USB 2.+ a podprostorovým dimensionálním ovladačem v kovovém provedení!!!

MacChill

Počítač v sobě opravdu obsahuje chemikálie které vypadají jako víno, ale pít se nedají.
Tento přístroj asi deaktivuje RSA modul, což způsobuje přebytek této chemikálie a její uvolňování…

Samozřejmě si dělám legraci, je to naprostá blbost :)

anonym

můžete si to také níže objednat :)

každopádně je to jen takové harašení a dobrý reklamní tah :)

Zdroj: http://www.1jou­r1vin.com/fr/lan­dingpages/usbwi­ne