Jahoda

Taky si všímáte?

Miroslav změnil profilovou fotku. To je ta, kde se fotil u opiček, že? 😁

Nejlepší odpověď
anonym

Taky bych se rada predstavila,pripada mi to jak rodina,ale jak? Facebook nepripada v uvahu!

Další odpovědi
kapka

Miroslave, vy máte na té fotce opičku? Ani to není znát. 🙂

Miroslavst

Ano, v olomouci u opiček a ta jedna jak tam vřeštěla a útočila :D

PostApMan

Taky jsi si všimla ? Svůj postřeh jsem zveřejnil o otázku níže.
Jo taky myslím, že je to ta ze Zoo.
Doplňuji:
Pro „Jami155“ : To je ale bohužel jediná reálná možnost, jak změnit avatara, zde na odpovědích se nedý tzv. nahrát svůj avatar, tvůrci pravděpodobně chtěli zabránit přeplácání jak je tomu na poradte.cz apod.

Ale jestli máte na jíné službe profil s fotografíí můžete nám zde dát odkaz..a tim se představit, myslím že už se tu tak někdo „ukazoval“/před­stavoval na Lidé.cz

Michal

A kde by jste ho chtěla ještě vidět?