Pepexxx

Taky si rikate vecer jakou strasnou mate chut na cigaro i kdyz nekourite?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Nekouřím a tudíž ani nemám na cigarety chuť. Párkrát jsem cigaretu zkusila a bylo mi na zvracení.

P.S.1: Trocha pravopisu by Ti neuškodila.

P.S.2: A co Ty? Ty večer na cigarety chuť máš? 😉

Další odpovědi
Bumbes

To teda opravdu nemám.
Spíš mám chutě na smetanový jogurt s marmeládou, nebo na bramborové lupínky se sýrem…

aramah

Jestli mám chuť si zapálit, tak si zapálím a neptám se.Co je komu do toho.Nekuřák má chuť na cigaretu?

KdoSiOdJinud

vychazku planuji tak na 3:00 🙂 to budu mit pocitace a prace plny zuby, jestli si zapalim nevim, podle toho jak pujde prace 😁