Taky si pripadate

nekdy jako barometr,poznate na sobe zmeny pocasi,ja ano.

Nejlepší odpověď
anonym

Já toto neznám.Jen si nejsem jistý,jestli je to dobře,nebo ne.

Další odpovědi
Michal

Ano ,skoro spolehlivě poznám jak bude,akorát nevím jestli je to dobře u zdravých lidí?

afro.minerva

Já poznám, že přijde mráz a nebo se oteplí podle toho, že mě začnou bolet klouby na rukou. Měla jsem jednou takovou divnou angínu (mám pochyby že to byla angína, ale měla jsem tehdy naprosto neschopnou doktorku a vlastně dodnes nevíme co mi vlastně bylo), když mi bylo 17. Na týden jsem ochrnula (jako by mi to vlezlo do všech kloubů v těle), 14 dní jsem skoro nejedla a nepila. Měla jsem 40 horečky a tak. Trvalo to měsíc, než jsem se dostala do takového stavu, abych byla schopná jít do školy. A od té doby celá křupu. Manžel říká, že jsem „skládací“. Hlavně po ránu mi křupe páteř… A taky cítím změnu počasí v kloubech rukou. Takže já barometr jsem.

iwetax

Já ne, ale přítele vždy bolí operované rameno.

lorja

Ano.Vždycky když se mění tlak mně ukrutně bolí hlava.