Lumpy

Taky si myslíte, že by bylo lepší, kdyby při přihlašévání do odpovědí místo mailu bylo méno??

Aby to nebylo tak zdlouhavý a určitě tam uděláte míň chyb, když budete psát krátký ména.

Nejlepší odpověď
annas

Jak by se rozlišovali uživatelé se stejným jménem či příjmením?

Domnívám se, že mail je vhodnější.

Další odpovědi
franku

e-mail je jedinečný,nejsou dva stejné.Stačí si zatrhnou trvalé přihlášení

hanulka11

já se nikdy neodhlašuji, takže není nic zdlouhavé