Džanička

Taky se vám změnila hlavní stránka, jestli máte domovskou stránku seznam??

Mě jo, asi před týdnem, je nahoře jen taková malinká lišta, celé se mi to vůbec nelíbí a když jsem chtěla najít odpovedi.cz, musela jsem je 8× napsat, vůbec nešli vyhledat, jde to nějakým způsobem vrátit na původní nastavení, nebo to tak bude na pořád.. Také mi pořád dole skáče lišta, kterou musím pořád mazat, je v angličtině..
Doplňuji:
Taky jsem před tím jen klikla, ale teď to prostě nejde.. Změnila se mi celá horní lišta, i se šipkama nalevo, celkem mě to pěkně štve, a nevím jestli to jde vrátit tak jak to před tím bylo..

Nejlepší odpověď
hanulka11

nic se mi nezměnilo a já to mám uložené na liště jako rychlé vyhledávání, takže jen kliknu a je to – nic nikam nepíšu /tak mám vše ,co běžně navštěvuji/

zkus bod obnovy /na dobu kdy jsi měla starou verzi/uvidíš zda to bude zpátky …mělo by být

Další odpovědi
leporela22

pokud chceš seznam jako domovskou stránku tak klikni na ten odkaz
nebo zmáčkni ctrl +f12 a tam mám veškšré nastavení

Zdroj: http://www.sez­nam.cz/domovska-stranka

terry

Nezměnila