Sůwa

Taky se vám změnila barva textu na domovské straně Seznamu?

Dnes ráno po otevření Seznamu se objevila změna barvy seznamu doručených mailů a to tak, že jména jsou napsána černě a zbytek tmavě šedě. Mám vzhled nastavený jako podmořský svět, tedy v barvě tmavě modré a ten text není téměř vidět. Je to jen u mne, nebo všude?
Doplňuji:
Moc děkuji všem, tyto informace jsou pro mne velmi důležité. Nepomohlo ani odhlást a přihlásit a když jsem vyzkoušela ostatní typy vzhledu, úplně nejhorší je to na „černý Seznam“ a " army". Tam text není vidět skoro vůbec. Ostatní text stránky je bílý jako dřív.

Nejlepší odpověď
beer

Taky ne, nastavený osobní vzhled nezměněn.
Doplňuji:
Pravě ten černý používám.
Ale jeden den jsem měl podobný problém (už nevím s čím), ale pak už to zase jelo v poho..

Další odpovědi
Hlada

Ano, je to tak, na Army a Pod mořem je text černý, prakticky nečitelný. Žádný z těchto vzhledů ale nepoužívám, tak nemůžu posoudit, jestli se dneska změnily. Na Originál k žádné změně nedošlo.
Je to stejné na IE i FF.

Drap

Žádná změna barvy, vše při starém.

anonym

Problém by mohl být vyřešen vymazáním cache. Zřejmě měnili css styly, to by ukazovalo na příslušnou barvu textu která by měla být zapsána jako automaticky. Někdo, nebo něco zapomnělo obarvit text emailu s ohledem na příslušný skin. Jak se tak dívám, tak je tam kolize stylu barev písmen v obsahu Emailu s domácí stránkou Seznamu. Domácí stránka neobsahuje chybné barvy písmen.

hanulka11

nic se mi nezměnilo

briketka10

taky mám černý a šedivý, ale text ve článcích oranžový to je v pořádku..
mám barvu vzhledu „černý“

taky se mi to stalo kvůli aktualizacím při provedení to zůstalo takové, jak říkám, ale ze Seznamem byl problém den předem špatně se mi načítal..

anonym

Suwo, šla jsem zpát ve dvě a počítač chtěl ještě provést aktualizace, ale nevypnul až do rána, takže taky nějaká anomálie. Ale jinak je vše v pořádku. Barvy nezměněny.