bolak

Taky se vám zdá že všechno co řeknete nebo napíšete je tak zatraceně geniální, že to má neskutečnou hloubku?

…a přitom víte že nepřeháníte…

Nejlepší odpověď
led

Nie.

PS.
moje slová automaticky vytesávajú do kameňa, posielajú do vesmíru pre mimozemské civilizácie.

Další odpovědi
tom004

Tak to mi určitě nehrozí. :))

venkovan

Zkoušel jsem něco napsat do jogurtu. Nic moc, hloubka jen podle výšky kelímku a vše se hned zalilo.
Ale mám radost. Protože ve fungující společnosti jsou potřeba i blbci, aby ti géniové vynikli. A tam mám radost, že mohu mnohé jedince podpořit v uvědomění jejich geniality.

briketka10

mě se to nezdá já to vím ! a vůbec nepřeháním..

Drap

Takovéto pocity mně zcela míjejí......

hanulka11

buhudík nemám geniální nápady ,to by pak se mno bylo k nevydržení …ježiš kdo by se mnou vydržel…neumím si to představit

zl@tk@

Nelačním po genialitě 🙂

Pájo

Už to nehul…! ;)

jendahun

Samozřejmě.Aspoň tady si chvilku připadám geniální, po přečtení některých otázek.
Nejgeniálnější nápady a myšlenky mě ale bohužel napadají ráno na záchodě.Není tam zásuvka a než doběhnu k notebooku,všechno zapomenu.