Avatar uživatele
zjentek

taky se vám zdá, že sirup(šťáva) do vody už není co býval?

speciálně když si udělám sifon z bombičky, pěkně po staru, tak je to se sirupem do 50ti kč pěkná s..čka. Nevíte někdo čím to je?
Doplňuji:
domácí sirup si dělám. Třeba z aloe.. ale stejně,nevíte co konkrétně je ta „pachuť“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, johana 56, bolak, anonym, Strange před 4069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Strange

Sirup se dělával z ovoce. Nebo aspoň bylo deklarované množství aby se to mohlo nazývat sirup. Bohužel se začalo ovoce nahrazovat cukrem a aromaty a posledních 15 roků se cukr nahrazuje umělými sladidly. Jupí někomu chutná ale takovou s..čku si namícháte sami z vitacitu nebo cukr+kys. citronová.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Už řadu let mám chůť sirupů naprosto stejnou. Vyrábíme si všechny sirupy sami

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Magii do polícky už taky nechutná a nevoní,tak jak si pamatuju.A je toho víc,co nechutná jak kdysi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

On ten koupený sirup ani dřív nebýval lepší. Kdysi mi došel domací rybízový, tak jsem ho musela koupit a rozdíl byl přímo propastný 🙂

před 4069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Taky mi přijde, že vlastně nikdy nebyly dobré. Možná, že dřiv nebo spíš jako dítě to člověk tolik nevnímal a taky nebylo s čím srovnávat. Mám pocit, že mám dnes hodně odlišné chutě, než kdysi – ale to je asi běžné. Já ale sirupy nepiji, mám radši čistou vodu s citrónem. Jak jsem psala – než mi někdo smáznul odpověď s jediným dobrým sirupem Monin – občas dělám domácí malinovou, ale zkusím i ten rybíz. Asi černý.:-)

před 4069 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Jako děti jsme pili jedině domácí rybízovou a moje děti pak taky, proto ten rozdíl byl tak markantní. Černého rybízu nebývá moc, tak se dá udělat kombinace černý + červený 🙂

před 4068 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek