Zlatý

taky se vám zdá, že sirup(šťáva) do vody už není co býval?

speciálně když si udělám sifon z bombičky, pěkně po staru, tak je to se sirupem do 50ti kč pěkná s..čka. Nevíte někdo čím to je?
Doplňuji:
domácí sirup si dělám. Třeba z aloe.. ale stejně,nevíte co konkrétně je ta "pachuť"

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Sirup se dělával z ovoce. Nebo aspoň bylo deklarované množství aby se to mohlo nazývat sirup. Bohužel se začalo ovoce nahrazovat cukrem a aromaty a posledních 15 roků se cukr nahrazuje umělými sladidly. Jupí někomu chutná ale takovou s..čku si namícháte sami z vitacitu nebo cukr+kys. citronová.

Další odpovědi:

Zlatý

Už řadu let mám chůť sirupů naprosto stejnou. Vyrábíme si všechny sirupy sami

Zlatý

Magii do polícky už taky nechutná a nevoní,tak jak si pamatuju.A je toho víc,co nechutná jak kdysi.

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

On ten koupený sirup ani dřív nebýval lepší. Kdysi mi došel domací rybízový, tak jsem ho musela koupit a rozdíl byl přímo propastný :-)

Zlatý

Damiana

Taky mi přijde, že vlastně nikdy nebyly dobré. Možná, že dřiv nebo spíš jako dítě to člověk tolik nevnímal a taky nebylo s čím srovnávat. Mám pocit, že mám dnes hodně odlišné chutě, než kdysi - ale to je asi běžné. Já ale sirupy nepiji, mám radši čistou vodu s citrónem. Jak jsem psala - než mi někdo smáznul odpověď s jediným dobrým sirupem Monin - občas dělám domácí malinovou, ale zkusím i ten rybíz. Asi černý.:-)

Zlatý

Sůwa

Jako děti jsme pili jedině domácí rybízovou a moje děti pak taky, proto ten rozdíl byl tak markantní. Černého rybízu nebývá moc, tak se dá udělat kombinace černý + červený :-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.