Taky se vám už stalo, že jste si spletli padesátikorunu s desetikorunou?

papírové padesátikoruny končí,místo nich budou už jen kovové,jenže když spěcháte tak se lehce spletou s desetikorunou­,máte tento problém taky?

Nejlepší odpověď
quentos

jo, taky se mi to už jednou stalo. Příjemce byl však poctivý, upozornila mě :{)> od té doby si dávám bacha

Další odpovědi
Miroslavst

No pokud mi ji někdo dává, tak si dám pozor jestli to není desetikoruna, ale pokud bych se spletl já a dotyčný si toho nevšiml, tak mi to vůbec nevadí :D

bobánek

stalo.S deseti a dvaceti korunou.

hanulka11

Já dávám hned 50kč do kasičky šetřím na kapesné na dovču.Takže se mi v peněžence neohřejí.

ReHu

Už několikrát. Proto dávám 50 Kč pryč co nejdřív.

dagry

Ano, jednou se mi to stalo taky a to si dávám pozor. Ale co chudáci slabozrací nebo důchodci? Koho to, ale v naší zemi zajímá, že?

led

Vzhľadom na to, že nenarábam s nimi často, tak okrem pohľadu používam aj cit prstov. Podľa hmatu sa dajú rozoznať. Začala som s tým, keď ma v pražskom obchode poctivo upozornili, že som preplatila.