Avatar uživatele
Lenča59

Taky se vám to stává?

Stává se to spíš když už se snažím spát, určitě se to děje i ve dne ale to není klid a ticho ale hučí počítač, pohybuju se, jím atd…:D

Taky se vám stává, když je večer a tma a snažíte se spát, že vám křupne nábytek?? =D Já sem za odpověď číslo 1 =)
Doplňuji:
=D
Kdyby někdo nepochopil, myslím to tak, že v klidu ležíte a najednou křupne v nábytku, zničeho nic, i když je 5 metrůod vás =) né že se celá skříň sesype, prostě v tom křupne a vy ležíte dál =D

••♥♥••▓•A chtěla bych vědět, jak a proč se to stává??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4099 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mia.F

Ano, často

Doplňuji:
Tohle se stává z důvodu teplotní roztažnosti dřeva. Když se v místnosti změní teplota, prkna, ze kterých je skříň vyrobená, se trochu roztáhnout/smrsknou­, a tím změní pozici vůčí ostatním přišroubovaným částem skříně a ozve se lupnutí.

Upravil/a: Mia.F

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Fyzik

Ano, často

Doplňuji:
Zrovna tuhle jsem si říkal, že se tady na to zeptám! :) A dělají to i skříně, který se používaj jednou za rok.

Upravil/a: Fyzik

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano,každou noc

Jo, stává se to. A v kuchyni žere rez příbory a ozývá se tam chroupání a mlaskání a v ložnici se ozývá takové zvláštní ťapkání, jak mi šaty vycházejí z módy. ☺
Teď vážně – samozřejmě, že občas nábytek praská. Spíše tedy dřevěný, než dřevotřískový. Taky lupe topení (a to v mém bytě pěkně hlasitě – dokáže to probrat z polospánku.) Na Moravě mne strašilo občas při změnách teploty praskání trámů pod střechou a když dozrály lusky vistárie a začaly praskat, tak to byly také slušné rány. Když je ticho, tak se takových zdrojů hluku najde pokaždé dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Ano, často

Skříně, parkety pod kobercem (obzvlášť když je koberec po drhnutí mokrý, to je panečku koncert), někdy do toho někdo nad náma otevře skříň a je to zvuk jako kdyby posouvali křeslo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
with.love

Ano, málokdy

no nám nahlas tikají hodiny, takže mě hned tak nic neprobudí, ale někdy to mohoudělat i nová plastová okna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
andrea24

Ano, často

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hoko

Ano, často

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek