Pokročilý

Taky se vám to stává?

Stává se to spíš když už se snažím spát, určitě se to děje i ve dne ale to není klid a ticho ale hučí počítač, pohybuju se, jím atd...:D

Taky se vám stává, když je večer a tma a snažíte se spát, že vám křupne nábytek?? =D Já sem za odpověď číslo 1 =)
Doplňuji:
=D
Kdyby někdo nepochopil, myslím to tak, že v klidu ležíte a najednou křupne v nábytku, zničeho nic, i když je 5 metrůod vás =) né že se celá skříň sesype, prostě v tom křupne a vy ležíte dál =D

••♥♥••▓•A chtěla bych vědět, jak a proč se to stává??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Ano, často

Doplňuji:
Tohle se stává z důvodu teplotní roztažnosti dřeva. Když se v místnosti změní teplota, prkna, ze kterých je skříň vyrobená, se trochu roztáhnout/smrsknou, a tím změní pozici vůčí ostatním přišroubovaným částem skříně a ozve se lupnutí.

Další odpovědi:

Bronzový

Ano, často

Doplňuji:
Zrovna tuhle jsem si říkal, že se tady na to zeptám! :) A dělají to i skříně, který se používaj jednou za rok.

Ano,každou noc

Jo, stává se to. A v kuchyni žere rez příbory a ozývá se tam chroupání a mlaskání a v ložnici se ozývá takové zvláštní ťapkání, jak mi šaty vycházejí z módy. ☺
Teď vážně - samozřejmě, že občas nábytek praská. Spíše tedy dřevěný, než dřevotřískový. Taky lupe topení (a to v mém bytě pěkně hlasitě - dokáže to probrat z polospánku.) Na Moravě mne strašilo občas při změnách teploty praskání trámů pod střechou a když dozrály lusky vistárie a začaly praskat, tak to byly také slušné rány. Když je ticho, tak se takových zdrojů hluku najde pokaždé dost.

Bronzový

Ano, často

Skříně, parkety pod kobercem (obzvlášť když je koberec po drhnutí mokrý, to je panečku koncert), někdy do toho někdo nad náma otevře skříň a je to zvuk jako kdyby posouvali křeslo.

Pokročilý

Ano, málokdy

no nám nahlas tikají hodiny, takže mě hned tak nic neprobudí, ale někdy to mohoudělat i nová plastová okna.

Ano, často

Ano, často

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.