aboutpeace

Taky se vám to stalo ?

Docela často na mě kouká jedna holka z vedlejší třídy ale jinak se spolu ani nebavíme … Tak nevím jestli za ní mám jít nebo ne, ale nemám asi odvahu … Poradíte mi ?

Nejlepší odpověď
Alesh

To je jednoduchý, jestli kočka hází očka, tak jdi do toho, je to prakticky bez rizika. 😉
Prostě se tak nějak jako nachomejtni a nahoď nějaký takový téma nezávazný, něco jako třeba, že seš rád, že konečně napadl sníh a že asi vyrazíš na hory, páš máš nový prkno. Ona bude dělat hmm a třeba vypustí i nějakou tu větu. No a tak z ní začneš tahat rozumy, jestli jako taky lyžuje, no a když jo, tak ji nabídneš, jestli někdy nechce jet s vámi a je vyhráno.
No a to téma může být úplně o něčem jiném, prostě to chce fantazii, hlavně se neboj, nebuď nervózní, netlač na ní, prostě jako by nic, jasné? 😉

Další odpovědi
quentos

to máš těžký

  1. buď se lekne a uteče
  2. ale když nepůjdeš, je schopná Tě před ostatními holkami pomlouvat, že ses snad z toho koukání nedovtípil.

Takže si vyber, jedno lepší než druhý.

LejdyTerr

Zkus za ní zajít a začít nějak nenápadně:-). Nikdy nevíš, v kom se skrývá osudová láska