lukas.zmizik

taky se vam stava, ze kdyz jdete k obvodnimu doktorovi…

na nejakou lekarskou prohlidku, ze se nenapadne zacnete ucit nazpamet tabulku s pismeny a cisly …?
… nebo to nechate osudu, at to dopadne, jak to dopadnout ma?
Doplňuji:
myslim, kdyz si jdete pro prohlidku (treba kvuli ridicaku) …tak byste radi dostali razitko

Nejlepší odpověď
aramah

No ty oči jsou dost důležité,
Už teď to vypadá na těch silnicích hrozně a to předpokládám že většina řidičů vidí:)

Další odpovědi
iceT

Ne,ale naposledy na vstupní prohlídce při změně doktora,jsem taky tak hloupě vejrala s jedním okem zakrytým a nepřečetla jsem ani ťuk z těch menších písmen,hlavně proto,že zakryté očíčko jsem měla tak silně zakryté,že to druhé mi slzelo.Ale oči mám zaplaťpánbůh ještě v pořádku.

led

Nechám to osudu.
Tým učením by som vlastne klamala samu seba.
Na prehliadku idem, aby som sa niečo o svojom zdravotnom stave dozvedela, nie aby si lekár zarobil.

Drap

Nikdy mne nenapado cvičit něco předem

hanulka11

právě kvůli řidičáku bych neriskovala ,i když bohužel ..manžel takto přišel o práci

jendahun

Řešil jsem něco podobného před asi třemi lety.Nijak jsem netrénoval,ale obvodní mne nechtěla pustit na rozšíření skupiny C.Pročítala mi jakési paragrafy z počítače.Tak jsem šel za specialistou na oči.Dokonce doktor a doktorka.Nepocho­pili proč bych to dělat nemohl.Když jsem přišel k obvodní-divila se „oni vám to dali“?Někdy je (pardon)blbý obvoďák chytrý nad všechny specialisty.To se ani trénovat nedá.

johana 56

Ne.Podvádění se necyplácí,zejména u řidičáků je prohlídka důležitá.

Ella

je to zajímavé, ale když jsem šla na řidičák, tak jsem u obvodní neměla bez brýlí problém přečíst dokonce i písmenka z posledního řádku…
ovšem u oční to nikdy nedám a vyfasuju pokaždé větší dioptrie :(
ale naučit se to, na to nemám čas – zaměstná mě vždycky otázkami :/ hlavně na to z toho křesla ani nevidim :D