Dan-Bohm

Taky se vám seká YouTube.com? Nebo jenom mně?

Já když na YouTube nahraju video, někdo mi tam dá like a já ho nevidím, že by mi ho tam někdo dal! Stává se to někomu taky?

Nejlepší odpověď
led

1 – Skontrolujte si nastavenie prehliadača, čo vám umožňuje a čo nie (rozšírenia)
2 – sekanie – zjavne počítač nestíha, pozrite si nastavenia, čo všetko máte v danom momente zapnuté, čo nepotrebujete vypnite. Windows má od prvopočiatku jednu zlú vlastnosť – každou prácou sa nabaľuje, ukladá do dočasných adresárov, do registrov a tu potom stále listuje a číta. Je to akoby ste začali čítať dopis a k tomu si vyhľadávali informácie v množstve kníh a tak jednostránkový list čítate celý deň.