manon

Taky se vám samovolně mění nastavení profilu? Pracně jsem vybrala, co chci a co nechci posílat a je to v trapu.

A zase mi chodilo vše. Nevíte proč? To jsou tam ty možnosti volby pro srandu králíkům?
Doplňuji:
Děda Louda: Ano, potvrdit je to nutné, to je samozřejmé. Ale jestliže mi to nějakou dobu chodilo jak má a teď zase buch, tak je závada jinde.

Nejlepší odpověď
anonym

Nemění se mi nic, co si sám nenastavím.

Další odpovědi
beer

Nic se mi nezměnilo.

anonym

U mě asi tak, že jsem si odfajfkovala co nechci e-mailem posílat a všechno se vrátilo zpátky. Tak jsem dala neposílat nic a znova se všechno vrátilo. Tak prostě jenom mažu e-maily.
Doplňuji:
Ale jinak je všechno v pořádku a těch několik nepotřebných e-mailů není problém smazat. Tak abych nevypadala, že si stěžuji.

Děda Louda

Aby zvolené nastavení drželo, musíš každou změnu, kterou provedeš, potvrdit. Jinak se ti to vždycky vrátí do nastavení, které fungovalo původně před tvými pokusy.