Avatar uživatele
Jana Červená

Taky se vám někdy stalo, že když jste něco fakt hodně chtěli, stalo se to?

Děsí mě to, třeba si ráno (prší, zataženo) řeknu – až odejdu ze školy, chci aby bylo teplo. Myslím pak na to celý den a když odcházím ze školy, sluníčko!!! Vždycky, když na něco usilovně myslím a říkám, že to chci (někdy to funguje, i když na to jen myslím), tak se to stane. Zkrátka: Stalo se vám to někdy? Respektive, myslíte, že jsem normální?
Doplňuji:
Ve 100% ne, ale minimálně v 94%, je sranda to používat třeba na těláku → Prostě si řeknu, já chci vyhrát! A náš tým vyhraje. Ale jednou, když jsem byla fakt hodně naštvaná na kamarádku, tak jsem chtěla aby se jí něco stalo (není důležité, co mi udělala) a hned druhý den uklouzla na schodech a hodně si odřela záda, nemohla jsem tomu uvěřit…ale zároveň se teď snažím být sakra optimistická, aby se to nestalo více lidem kolem mě.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz před 3660 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Je to normální. Tak moc si to přeješ, že se na to soustředíš a pak jen vnímáš, že se to stalo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vždycky když na něco myslím se to stane. Jako vždycky, jako ve 100% příadů?
WoW tak to musíš být ještě víš jak Bůh že co chceš tak se i stane.
Hmm to musí být super mít takovou moc :D
Doplňuji:
Dej si na to patent, zaregistruj se jako osvč a raď firmám co mají udělat za kroky, bež na wallstreet obchodovat na burze a tak do roka si nejbohatší žena vesmíru.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jsi normální – něco takového se děje mnoha lidem – troufnu si dokonce tvrdit, že většině.
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Někdy se to stane a někdy se stane něco zcela opačného. Statisticky jsem to nezkoumal. Ale jestli chceš vědět, že máš nějakou moc, tak se nech pevně svázat a určitě se budeš chtít z toho dostat. Tady uvidíš, jak to s tebou je doopravdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
a623682@drdr

Sebenaplňující předpověď (Self-fulfilling prophecy)

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Se­benapl%C5%88uj%C­3%ADc%C3%AD_p%C5­%99edpov%C4%9B%C4­%8F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marketa54321

Jde o to, že věci, které se opravdu vyplní, vnímáš, protože na tyhle náhody poslední dobou myslíš, zajímá tě to, soustředíš se na to… A spousta situací, které se nestanou, si ani neuvědomuješ…Naše podvědomí ukládá neuvěřitelné množství informací a jen malé procento z nich se ukládá do našeho vědomí…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jana Červená

Díky, Anonym, budu o tom uvažovat :D

před 3652 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek