venkovan

Taky se vám nechce ven do toho mokra? No já už ven lezu, ale je to boj s tou pohodlností. U PC je teplo!

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nikam nejdu,chladna jsem si užil dost.

Další odpovědi
hanulka11

Hezké ráno, no spíš už dopoledne .Byla jsem sebrat šneky, co se pomalu plazili k zahrádce . Já jim nedopřeji pochutnání na mých výpěstcích . Pěkně nám napršelo, bylo to moc potřeba .A půjde dobře pletí na záhonech.Sluníčko sice nesvítí, ale den bude prima. Máme přeci volno /aspoň někteří, co nemusíme do práce/.Tak to bude jistit dnes dobré obutí a nějaká ta bunda, protože je jen 12 st.
I tak přeji všem pěkný den

sejtanka

No synku,u nás je zrovinka pouť,tož to všichni zabalili a je tu pusto a prázdno,jen pár stojících kolotočů tu zůstalo.Tož uznej sám,co venku?Tož budu raděj doma čučet do PC.:-)))

franku

Já už venku byl a teda není o co stát.

Terryle

Nechce a v tomhle počasí jsem fakt vděčná, že mám dost práce domů a ven nejenže nemusím, ale ani nesmím. Nemám ráda mokro a vlhko, brrrr! Copak teplo u PC, ale sucho, sucho tady je. A to já ráda.
Ale máta, co jsem ji přitáhla před pár dny a zasadila pod balkón, myslím bude moc ráda. Takže budu přející a budu za to počasí ráda, jí to prospěje a mně neuškodí :o)