Avatar uživatele
venkovan

Taky se vám nechce ven do toho mokra? No já už ven lezu, ale je to boj s tou pohodlností. U PC je teplo!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, dědapetr, franku před 4727 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Nikam nejdu,chladna jsem si užil dost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Hezké ráno, no spíš už dopoledne .Byla jsem sebrat šneky, co se pomalu plazili k zahrádce . Já jim nedopřeji pochutnání na mých výpěstcích . Pěkně nám napršelo, bylo to moc potřeba .A půjde dobře pletí na záhonech.Sluníčko sice nesvítí, ale den bude prima. Máme přeci volno /aspoň někteří, co nemusíme do práce/.Tak to bude jistit dnes dobré obutí a nějaká ta bunda, protože je jen 12 st.
I tak přeji všem pěkný den

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sejtanka

No synku,u nás je zrovinka pouť,tož to všichni zabalili a je tu pusto a prázdno,jen pár stojících kolotočů tu zůstalo.Tož uznej sám,co venku?Tož budu raděj doma čučet do PC.:-)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Já už venku byl a teda není o co stát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Nechce a v tomhle počasí jsem fakt vděčná, že mám dost práce domů a ven nejenže nemusím, ale ani nesmím. Nemám ráda mokro a vlhko, brrrr! Copak teplo u PC, ale sucho, sucho tady je. A to já ráda.
Ale máta, co jsem ji přitáhla před pár dny a zasadila pod balkón, myslím bude moc ráda. Takže budu přející a budu za to počasí ráda, jí to prospěje a mně neuškodí :o)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek