faustka

taky se vám líp myslí, žije v noci?

jsem noční sova, stále více natahuji noc, ve volném čase si dlouho čtu, koukám na tv, vařím, přemýšlím, bohužel i baštím. miluji život v noci, když většina světa spí, ovšem, pak prospím velký kus dopoledne.Pracuji na směny a tak když mám druhý den volno, tak to takto dělám Neutíká mi pravý život? Co si o tom myslíte? Máte to někdo také tak?

Nejlepší odpověď
Curiosity

Právě je 4:30 a já jsem normálně vzhůru jako téměř každý den. Chodím pouze na noční, protože mi to tak vyhovuje. Taky se mi to nezdá úplně vpořádku a normální. Znám všechny noční TV programy.. většinou v noci uklízím, sleduju u toho TV nebo trávím čas u PC. Celý den pak prospím a jdu zase na noční. Nerozumím tomu. Baví mě taky na tom ten klid v noci a to, že všichni spí.. ale přitom sleduju okolní okna v panelácích, jestli někdo svítí a je vzhůru!! 🙂 A vždycky mě potěší, když někdo taky svítí, že nejsem zas tak úplně sama blázen!! 😁 ..no ale okolní, co mě vidí svítit třeba až do úplného rána.. si musí myslet, že jsem snad netopýr.. nebo já nevím.. taky nevím, co s tím a nemyslím si, že je to úplně OK.. ale tak to mám! 🙂

Další odpovědi
anonym

Nejvic zalezi na vas , ze jste tak spokojena. Proc se ridit podle " hodin " , kdyz vam to jinak nic nenarusuje ( vztahy , zdravi , prace ) … porad lepsi , nez mozna ti ostatni , kteri sviti , protoze by radi spali , ale nejde jim to .. ale mozna jsou na tom podobne jako vy. Ja mam take rada klid , ale ve 22.00 padam – proste nevydrzim byt vzhuru. -iv-

Alesh

Jj, mám to podobné. Do práce chodím na klouzavou prac. dobu. Musím přijít mezi 6–9 a musím říct, že někdy mám problém vstát i na tu devátou. Na druhou stranu jsem svým způsobem rád, že mě to nutí, jinak bych chodil do práce kolem oběda a pak tam byl do večera a to by se mi taky nechtělo. 😉