Avatar uživatele
faustka

taky se vám líp myslí, žije v noci?

jsem noční sova, stále více natahuji noc, ve volném čase si dlouho čtu, koukám na tv, vařím, přemýšlím, bohužel i baštím. miluji život v noci, když většina světa spí, ovšem, pak prospím velký kus dopoledne.Pracuji na směny a tak když mám druhý den volno, tak to takto dělám Neutíká mi pravý život? Co si o tom myslíte? Máte to někdo také tak?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Curiosity před 4756 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Curiosity

Právě je 4:30 a já jsem normálně vzhůru jako téměř každý den. Chodím pouze na noční, protože mi to tak vyhovuje. Taky se mi to nezdá úplně vpořádku a normální. Znám všechny noční TV programy.. většinou v noci uklízím, sleduju u toho TV nebo trávím čas u PC. Celý den pak prospím a jdu zase na noční. Nerozumím tomu. Baví mě taky na tom ten klid v noci a to, že všichni spí.. ale přitom sleduju okolní okna v panelácích, jestli někdo svítí a je vzhůru!! 🙂 A vždycky mě potěší, když někdo taky svítí, že nejsem zas tak úplně sama blázen!! 😁 ..no ale okolní, co mě vidí svítit třeba až do úplného rána.. si musí myslet, že jsem snad netopýr.. nebo já nevím.. taky nevím, co s tím a nemyslím si, že je to úplně OK.. ale tak to mám! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nejvic zalezi na vas , ze jste tak spokojena. Proc se ridit podle " hodin " , kdyz vam to jinak nic nenarusuje ( vztahy , zdravi , prace ) … porad lepsi , nez mozna ti ostatni , kteri sviti , protoze by radi spali , ale nejde jim to .. ale mozna jsou na tom podobne jako vy. Ja mam take rada klid , ale ve 22.00 padam – proste nevydrzim byt vzhuru. -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Jj, mám to podobné. Do práce chodím na klouzavou prac. dobu. Musím přijít mezi 6–9 a musím říct, že někdy mám problém vstát i na tu devátou. Na druhou stranu jsem svým způsobem rád, že mě to nutí, jinak bych chodil do práce kolem oběda a pak tam byl do večera a to by se mi taky nechtělo. 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek