Lleni

Taky se takhle hádáte??;))

http://m.youtu­be.com/watch?v=pug­xPbyJ6X4&featu­re=related

Nejlepší odpověď
badisko

budto pouzivas tablet nebo mobil ..protoze odkaz je neplatny…a pc ho proste nenacte …

Další odpovědi
anonym

Nemám ráda žádné hádky, tak se nehádám vůbec.
Doplňuji:
Hlavně nemám k hádkám důvod, protože všechno lze říct slušně a v klidu i když spolu lidé nesouhlasí. Na mě začít někdo řvát nebo mi nadávat, tak odcházím.

odpomass

Ne, proč se ptáš?

Jinak opět zajímavé generované „Podobné otázky“, dnes dokonce s příběhem:

  • Jak Vám dcera/syn dávají najevo, aby jste „uvolnili“ byt, aby jsi mohli přivést dívku/chlapce na rande ?
  • Jaká je pravděpodobnost, že u dveří zazvoní po 30 letech spolužák ze základky?
  • Je teplej nebo homofobni?
  • Co mám nakreslit do památníčku?

Funna

se sousedy naštěstí žádné problémy nemám…takže ne

anonym

odpomass, zajímala mne pravděpodobnost

bolak

a kdy vyhrál, kdo měl pravdu? ví se to? :)

badisko: > http://www.you­tube.com/watch?v=pug­xPbyJ6X4

badisko

Vepište odpověď…Typ adresy je neznámý nebo není podporován

mosoj

Tvůj problém ! Mně to jede.

badisko

bolak diky …jojo je to jasny jako facka …ta cervena vopice je navine…zlata babi kelisovaaaa…