Avatar uživatele
Kelt

Taky se pohybujete v trojúhelníku – cukroví televize ložnice?

Myslím v době od 20.12 do 1.1. Občas mimo na nákup atd.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3404 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jáára

ani ne, cukroví letos není, televizi nemám cca 7let
Doplňuji:
qentos, tak to se třeba potkáme

Upravil/a: jáára

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Ne…
Sladké skoro nejím…
A maso si klidně vezmu k počítači (nebo, přinejhorším, k TV)…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Ani ne. Cukroví nejím ( a nemám ), televizi nesleduji a v ložnici pobývám jen po dobu nezbytného spánku v noci. 🙂 Ale Ty si to klidně užij ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

moje frekvence sledování TV nebývá ve zmíněném období nijak nápadně zvýšena. Takže bych to viděl spíše na PC – cukroví – postel, přičemž PC je naproti posteli, takže základna tohoto křivého trojúhelníku je poměrně dost krátká.
Zejtra se zrovna z pobytu v trojúhelníku vytrhnu, ale v Hradci to bude v podstatě taky trojúhelník, nádraží – jedna hospoda – druhá hospoda – zpět na nádraží :{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Cukroví jsem jako hodný přítel necvičených zvířat rozdal ptákům. Ti, namísto vděku poklepání na rameno to rozhrabali a spadlo to dolů. Dal jsem jim všechno. I pitnou vodu. Ta však zamrzla. Tak jsem sledoval, kolik ledu vypili a viděl jsem lejno. To dělají hulubi. Ti si serou do vody. Naproti nim jsou hrdličky s velkým H, které se nikdy neotočí zadkem k vodě. Jsou čistotné, neváží tolik a nedupou. Ono to cukroví mi trochu nechutnalo. Očekával jsem svěží barvu cukru. Jenže po tom, co jsem ucítil nosem, že budu jíst chléb, jsem na vlastní oči viděl uhlí. Nebylo to živočišné, sádla tam bylo málo. Ale i když mi to uhlí chutnalo, zarazilo mě vědomí, že spálené přivodí rakovinu. Ale těm ptákům jsem to dal na hraní, jako penízky. Jestli mám trojúhelník nevím. Většinou je to přímý úder na kuchyň. Přesvědčil jsem se o tom, že jsem dobrý kuchař. Když umřely pochoutky, stvořil hmotu podobnou sýrovým kuličkám z hospody. Když mě kuchyň vyhodí jako nenažranou krysu, odcházím zpět k rozdělané práci. Pro jistotu mám v dosahu pitný režim. To abych mohl naplnit pythagorovu větu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Dnes jsem se vrátil z venkova,kde jsem byl hodně venku,hlavně se psy.Od zítřka se kromě venčení chystám i na kolo.Ale cukroví a telku stihám taky.Samozřejmě i ložnici:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

TV nepraktikuji,ale mám k dispozici,ber­mudské vánoce u mě stejně skončili,protože jsem veškeré cukroví od báby zbaštil už na Štepána.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek