lukas.zmizik

taky nesnášíte ty zvuky typu: někdo žere chipsy nebo křápe něco tvrdého nebo srká polévku?

Nejlepší odpověď
manon

Normálně mi nic takového nevadí nijak zásadně, pokud to není ve společnosti – to srkání. s křupáním křupavého asi nic nenaděláš :) Ale dost mne to vytáčí v kině. Kdysi bylo považováno za nepřípustné faux pas šustit v kině pytlíkem s bonbóny či něco podobného. Dnes se to bere za normální, akorát já mám pak zkažený zážitek, když slyším hlášek z plátna půl a půl je nahrazeno šustěním a chroupáním za mou hlavou :)

Další odpovědi
anonym

Všeobecně mi vadí projevy nevychovanosti. Ať už při jídle nebo ve vyjadřování.

mosoj

A ty si mýslíš že když jíš něco chřupavého, že nechroupeš !

Kamionacka09

No ne ze by mi to nejak vadilo nebo mozna jak u koho ale zvuk je to blbej,hlavne to kroupani:)

pizlicka

nekontrolované chroustání chipsu a mlaskání my vadí.

RyuzakiKate

Ještě jsi opomenul mlaskání, hekání, funění, cvakání příborem o zuby… :P Nesnáším to všude, když je při tom někdo sám, tak prosím, ale přede mnou nebo v kině… No v kině bych se ani neodvážila při tom jíst.

Sniezny

Nesnáším