Avatar uživatele
anonym

Taky nesnášíte přehnaně pozitivní lidi?

Nesnáším chování typu: půjdeme běhat bosý po louce, budeme se smát, bude krásně svítit slunce,budeme hladit lesní zvěř apod…Třeba je to u lidí normální, netuším, ale já bych v tu chvíli udělal to samé co Dead :D Jaký názor na tohle chování máte vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, briketka10 před 3232 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Asi bude lepší být přehnaně optimistický,po­zitivní – než být věčně nas........
Oba typy ale dokáží lézt na nervy.
Pokud někomu nevnucují své vidění světa – jeho věc.

Nakonec každý stejně pozná realitu.

Nejde nahlédnout do propasti bez toho,aniž by propast nenahlédla do tebe.
Tak nějak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Považuju takové lidi za afektované, případně ´ujeté´…
😉
A jo – taky je nemám rád.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Upřímný optimismus i ten „přehnaný“ mi vůbec nevadí, každého věc…
Mám raději „ulítlého“ optimistu, než věčného bručouna, brblala, pesouš, plačku
a nespokojence ;).
Nucená „optimistická“ póza, dívadlo vyzní někdy trochu směšně a lacině :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Nechápu, co na tom má být pozitivního, nechápu tvoji otázku, prosím o nějaké vysvětlení. Jako přehnaně pozitivní tohle příkladem být nemůže :D
Doplňuji:
Tak snad jedině, když si někdo „vylepšuje náladu“ konzumací drog, a vidí kolem sebe ty, kteří jsou na tom „tak“ stále – tak asi závidí?:DDD

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

www.csfd.cz/fil­m/232435-kurz-negativniho-mysleni Možná by se vám mohl líbit tenhle film. :) Jo, taky mi to přijde ujety, když je to přehnaný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Tohle má být „přehnaně pozitivní“ ? Proč se dnes lidé stydí za svoje normální emoce ? Proč stále chtějí být za ty : negativní, tvrdé, věčně „naštvané“ , nadávající se na vše, mluvící o sebevraždách, smrti, litují se, nemají rádi právě ty „normálně pozitivní lidi“ ? Tohle zrovna nepochopím ! ☹
Chodím po louce, směji se, jsem ráda, když svítí slunce a teď mi řekni, které chování je pro lidi normální a obvyklé ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

na svůj optimismus nedám dopustit.. negativita mi nedělá dobře, stejně jako stres atd.
ale zase nejsem žádný hipík… nic se nemá přehánět

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Marci1: Já
jsem takový, jaký jsem a na nic si nehraji, jiní zřejmě ano, ale to že si hrají na tvrdé je kvůli sebevědomí.

před 3232 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek