Ganymede

Taky nesnasite, kdyz na neco nemate odpovedi??

Odpovědi
Rommart

Ano, ale snažím se pak toto eliminovat a pokud mohu tak se na možné otázky připravím dopředu.

quentos

Ano, zejména jako učitel nerad přiznávám, když mě studenti nějakou záludnou otázkou zaskočí :{/>

anonym

Nevadí mně to, protože na všechnno nemůžu znát odpověď.Odpovídám pouze to znám.
Akorát mně vadí, když na netu najdu na toto otázku odpověď.
Jestliže se na něco ptá mladá generace, tak se divím, že si to nenašla na netu.Většinu otázek si na netu vyhledám a pak dávám odpověď.