natybubu

taky někdy projíždíte starý otázky a odpovědi a dáváte hvězdy a palce nebo sem jediná??

Nejlepší odpověď
Funna

nejsi jediná .-)

Další odpovědi
anonym

Že bych starší otázky „projížděla“ to nee. Někdy, než položím otázku, tak se podívám do lišty jestli už nebyla položena a v případě dobrých odpovědí boduji.To samé dělám,pokud hledám na něco odpověď. Není to složité, jak se to podle neustálých dotazů na podobné téma může jevit.

Damiana

Hodně staré ne, ale když jsou v odkazu nebo mi je vyhodí lišta a nějaká odpověď(otázka) mě zaujme – ohodnotím ji. Klidně přiklepnu palec (hvězdu) i uživateli, kterého neznám a ptal se třeba před pěti sty dny. Hodnotím přece příspěvěk. Ale, že bych lozila po profilech, analyzovala osobnost daného uživatele apod. – tak švihlá nejsem:-)

hanulka11

Tak den zpátky – víc ne , většinou stihnu prohlédnout ten den , kdy jsou psané.

anonym

Dělám to od začátku registrace taky. Chtěla jsem zdejší komunitě porozumět, tak jsem se dívala do starších otázek. Potom jsem přišla na to, že u některých lidí je dobré si projít skoro všechny jejich názory. Někde jsem se velmi slušně pobavila, jinde jsem získala řadu cenných informací, a to přece stojí za obodování, ačkoliv jsou otázky staré třeba dva roky. Někdy to pro změnu bylo jenom ztrátou času – ale i to je cenné zjištění.

quentos

ale nejsi, taky to dělám ;{)>

badisko

ja take …prevazne v nocnich hodinach kdyz je tady klid…

briketka10

mám na rozdělení 200 palců chci je rozdělit
podívám se do starších odpovědí dva tři dny
zpět další mě nezajímají proč taky, nechci být
trapná !!

anonym

denne .. :) , ale nejedu v tom sama !! :p
my tu mame takovou hru .. jen ja se ale priznavam .. ostatni ( jeden uzivatel s kamoskou ) ale delaji jako ze oni nic .., to by bylo preci podle kodexu , podvod .. zrada .. skoro az odpovedizrada ! :)
ja tomu rikam pomstychtivost , zlomyslnost, neprejicnost
( to jsou i me nejlepsi vlastnosti ) .. a mam radost, ze nas je tu takovych vic !
:)
zapamatujte si hlavne, ze to neni proti kodexu .., hrajeme preci Fair play !
:) -iv-

anonym

ocko, zvlastni je , ze vas bavi a ziskavate cenne informace jen u Dr. a bohemicky . ! denne precist az 25 jejich odpovedi .., no, to mate asi hoodne casu ! jeste ze mam ja uzavrenej profil .. to by jste se pobavila jeste vic !! ..jak jste me nazyvala slepici, pavlacovou drbnou , zhrzenou milenkou .. to je spis na blinkyblinky –
a porad cekam , kdy " podlehnete " a napisete sem .. ne jen do intimni posty s Dr. " jsme preci na chatu, nebo ne ?? :)
ted jdu rozdavat cukrovi a hadry bezdomovcum, tak se tam mozna potkame .. -iv-
P.S. plzen , hl. nadr.

briketka10

jo -iv- to se to píše pravda,
jak se dobodovává ke zlatu !
je to vážně k zblití :(

anonym

… jak to rikal ten Plzak ?
zapirat, zapirat a zapirat ?
… " nekdo " holt prisel na to, že u dvou lidí je dobré si projít skoro všechny jejich názory … a dobodovat ! :))

briketka10

přesně tak a pak se tady káže něco o KODEXU