Drap

Táky někdy míváte zlé sny ? A jaké ?

http://letecka­posta.cz/482775985

Nejlepší odpověď
anonym

Je to moc milé,koťátko je krásné.Moje shoda s tím kotětem je jen ta,že mám takové cukánky po 5-ti nočních.Už se mi zdá jen o práci.

Další odpovědi
anonym

jj, minule se mi zdálo, že jsem dojela na nákupy do nějakýho města, vylezla jsem z auta, zamkla a šla nakupovat a když blo po nákupech, chtěla jsem zpátky k autu, ale zapoměla jsem, kde jsem parkovala, tak jsem lítala po městě jak pako a hledala auto. Pak třeba o cikánech, že mi něco šlohli, to se mi zdává dost často, máme jich plnou vesnici, kradou a ničej, co jim příjde pod ruku

tommicze

Pěkné video. Zlé sny mívám, ale né tak často. Motivem většinou bývají zabijáci kolem našeho domu a my nemáme možnost, jak se zachránit.

hawranek

Postupem doby zjišťuji, že ty nejhorší noční můry jsou o obyčejných věcech. Každý pochopí, proč jste cítili strach, když se Vám zdá o vraždách či únosech, na druhou stranu Vás bude mít každý za blázna, když mu budete vyprávět o tom, jak vás pronásledovali Vaše staré ponožky.

Araxis

nejhorší sny mívám když jsem v nich naprosto bemocná.Kdy někam chcete utéct- jdete a nemůžete chodit.Nebo nedávno se mi zdal sen že jsem si domů z porodnice přinesla dvojčátka miminka a doma jsem zjistila,že je nemám kam dát,že nemají připravené postýlky a já jedno z miminek musela dát do krabice a darovat jej kolemjdoucím na chodníku před domem,že prostě jinak nemohu.Už v tom snu to bylo takové hektické a zamotané že jiné vychodisko nebylo.Vzdyt se něčeho co milujeme…
Doplňuji:
Vzdát…se něčeho co milujeme.Přitom nejsem v očekávání a ani miminko realně neplánuji.

briketka10

odkaz mi nefunguje :(
Doplňuji:
jo teď jsem to koťátko viděla a je nádherný jejda :DD