Avatar uživatele
Drap

Táky někdy míváte zlé sny ? A jaké ?

http://letecka­posta.cz/482775985

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, johana 56, suaeda, briketka10, gagaga, breja před 3987 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Je to moc milé,koťátko je krásné.Moje shoda s tím kotětem je jen ta,že mám takové cukánky po 5-ti nočních.Už se mi zdá jen o práci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jj, minule se mi zdálo, že jsem dojela na nákupy do nějakýho města, vylezla jsem z auta, zamkla a šla nakupovat a když blo po nákupech, chtěla jsem zpátky k autu, ale zapoměla jsem, kde jsem parkovala, tak jsem lítala po městě jak pako a hledala auto. Pak třeba o cikánech, že mi něco šlohli, to se mi zdává dost často, máme jich plnou vesnici, kradou a ničej, co jim příjde pod ruku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tommicze

Pěkné video. Zlé sny mívám, ale né tak často. Motivem většinou bývají zabijáci kolem našeho domu a my nemáme možnost, jak se zachránit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hawranek

Postupem doby zjišťuji, že ty nejhorší noční můry jsou o obyčejných věcech. Každý pochopí, proč jste cítili strach, když se Vám zdá o vraždách či únosech, na druhou stranu Vás bude mít každý za blázna, když mu budete vyprávět o tom, jak vás pronásledovali Vaše staré ponožky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Araxis

nejhorší sny mívám když jsem v nich naprosto bemocná.Kdy někam chcete utéct- jdete a nemůžete chodit.Nebo nedávno se mi zdal sen že jsem si domů z porodnice přinesla dvojčátka miminka a doma jsem zjistila,že je nemám kam dát,že nemají připravené postýlky a já jedno z miminek musela dát do krabice a darovat jej kolemjdoucím na chodníku před domem,že prostě jinak nemohu.Už v tom snu to bylo takové hektické a zamotané že jiné vychodisko nebylo.Vzdyt se něčeho co milujeme…
Doplňuji:
Vzdát…se něčeho co milujeme.Přitom nejsem v očekávání a ani miminko realně neplánuji.

Upravil/a: Araxis

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

odkaz mi nefunguje :(
Doplňuji:
jo teď jsem to koťátko viděla a je nádherný jejda :DD

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek