SajmonModer

Taky milujete jako já Červeného trpaslíka? Díváte se na něj?

Mám doma všechny orig. dvd. Je tu někdo jako já?

Nejlepší odpověď
quentos

nekoukám, ale už si říkám dobu, že začnu – slyším na něj jen samé superlativy. Kór jako anglista ho prý ocením. Jinak – člověka jako Vy znám ;{)>

Další odpovědi
sara-sara

Já jsem ho sledovala už jako malá, když ho dávali na dvojce :) Taky mám doma všechny DVD, ale nejsem tzv. „trpaslíkofil“. Znám lidi, kteří dialogy citují nazpaměť, to já zase ne))))

PS: Já mám nejradši Rimmera)))

Slepičák

Jáá ho miluju,ale už není,lister je best :D,ale krytonovam oudra proti rimerovi :D ,i já mám všechny dvd

konnye

Červený trpaslík je výborný seriál s jedinečným humorem. Nejlepší je kocour a Lister.