Elk

Taky máte v práci tzv. " Hujera? "

Nejlepší odpověď
anonym

No u nás jsou to dvě jeho starý.

Další odpovědi
poa.li

Myslím, že takoví lidé se vyskytují v každé práci. Jejich ambicioznost kazí práci ostatním. Jsou dost nebezpeční, ale je třeba si uvědomit, že je k tomu, jak se chovají motivuje především jejich neschopnost, které jsou si vědomi. Toho lze využít při obraně proti nim.. Ale musíme dávat pozor na to, že okolo sebe kopou silněji, než ostatní. Od té doby, co jsem odešel z továrny mám od nich pokoj a jsem rád. Ale hodně jsem se toho od nich naučil..

ten který je

Měli jsme,už jsem se zde o tom jednou zminoval.Bylo mu to houby platný – vyhodili ho.