iceT

Taky máte tak moc rádi zvířátka?

http://www.su­per.cz/clanek/43635-australan-se-ozenil-se-svou-fenkou.html

Nejlepší odpověď
Neonka

Když bude ten Australan tvrdit, že se doma poštěkal s manželkou, můžou mu to všichni věřit. 🙂

Další odpovědi
vecernice

Musím více zapřemýšlet,protože mám pejsky dva-holku a kluka,tak nevím kterýho,abych nebyla mimo nějaký zákon.U australana je ovšem velká pravděpodobnost,že bude jednou vdovec.

anonym

zvířata ráda mám,ale pořád naštěstí mám i zdravý rozum,všeho s mírou

Ajeto

já moc