Spamaregiter

Taky máte rádi nordské(severní) země?

Jsou úžasné.. já se po dlouhém rozhodování rozhodl přestěhovat do Finska. Někam na venkov.
Je tam krásná příroda, příjemní lidé a celkově i kultura a všechno.
Jak to máte vy?
Doplňuji:
Ty jsi placka. Je to tam super.

Nejlepší odpověď
Drap

Taky se ni líbí, ale já se už stěhovat nebudu

Další odpovědi
Lamalam

Finsko je placka, v létě plná komárů, mě se víc líbila krajina v Norsku. Ale ta dlouhá a tmavá zima by mi asi vadila.
Doplňuji:
Nezlob se na mě, ale já jsem tam byla. V porovnání s Norskem nebo Švédskem je to placka, alespoň v jižní části. Nějaké kopečky jsou až někde daleko na severu.

anonym

Je tam krásná příroda – a hlavně podnebí…
Jo – Akorát přemýšlím, jestli na to už nejsu moc a nebo ještě málo starej…
😉
Spíš ještě pár let počkám a odstěhuju se tam na ´důchod´.

Emefej

Mě se nejvíc líbilo v Norsku, příroda je tam nejrozmanitější. Jižní a střední část Finska je dost fádní, je to pořád dokola les, jezero, les , jezero.

NikkiHeat

Já bych se tam odstěhoval hned (ale dovedu si představit i jiné země) ale nemám na to koule…

MK44

Ve skandinávských zemích je relativně k ostatní Evropě slušno a rozumno. Ale ta zima! Jó, kdyby takhle Finsko leželo řekněme tam, kde Janov – to by bylo jinačí. Tak takhle to mám já.

Michálek1245

Zamiloval jsem si hlavně Finsko, ale skvělé je i Norsko a Švédsku. Tu lásku u mě pravděpodobně započaly severské detektivky. Pak jsem měl ale možnost pracovní návštěvy a to teda rozhodlo za všechno. Je pravda, že jsou to úplně jiné státy a kultury. Na druhou stranu ale třeba věci jako Aquavit prostě chcete. Já si ho teď kupuji už i domů od https://bivros­t.cz/cask-aquavit/ :)

arygnoc

je tam zima, nerastú tam palmy.
dávam prednosť stredomoriu.

petra15

🙂