mojitek

Taky máte pocit,že ty „meteorologické balóny“ jsou snad všude? :D

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=zy1Vu551SN0&fe­ature=share
Doplňuji:
Arygnoc: trošku mimo mísu :DD

Nejlepší odpověď
arygnoc

nie, ale mám pocit, že všade vidím buzerantov, teroristov, retardovaných či postihnutých a iné abnormality, lebo v podstate sa o inom ani nepíše.
normálny človek sa akosi z diania vytráca. možno i zo života.

:-Q
Doplňuji:
ako „mimo misu“?
tiež sa vyskytujú často, až príliš často.
a to ani nemusím pozerať nejký priblblý 1,5 hodinový pseudodokument.

:-Q

Psychotic

arygnoc je mimo mísu vždycky 🙂

mojitek

to jsou neupravené skutečné záběry,nejde tu o dokument,natož o nějaký přiblblý pseudodokument.Ani jsi ho neviděl a přesto remcáš.Jsi mimo mísu

arygnoc

>to jsou neupravené skutečné záběry<

a to viete skade?
že to tam je napísané?

hm, niekde píšu, že mesiac je hologram, že žena je prevtelený diabol, že špenát je v podstate zo železa, …

:-Q