Děda Louda

Taky máte doma skřítky?

Ty potůrky dokážou nepředstavitelné věci. Někdy trošku zlobí, např. schovávají předměty jako brýle a pod., někdy ale dokážou hodně pomáhat.
Nemám na mysli trpaaslíky, zvláště ne ty sádrové.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Máme,scovávají nám ponožky vždy chybí jedna z páru ne a ne je najít.

Další odpovědi
fablen

dědapetr: ty druhé máte u nás doma – taky máme po jedné

sejtanka

Vám ponožky schovávají skřítci?Nám to žere přímo pračka:-)

Salvaje

Asi máme skřítky v přačce :) Nebo rovnou v koši na prádlo… :)

anonym

Jo jo,také takové doma mám,ale teď si nemůžu vzpomenout na co jsi se ptal ! 🙂