Avatar uživatele
Alesh

Taky jste z toho smutní?

http://zpravy­.idnes.cz/miros­lava-nemcova-chce-na-hrad-dko-/domaci.aspx?c=A120416­_170827_domaci_kop

Upřímně řečeno jediná rozumná volba mezi ženami. Pokud vím, tak se mluvilo z žen jen o Z. Roithové, ta je podle mě bez nároků. No a pak už snad jen nablblá Bobo … i když vlastně proč by to nezkusila, už kandidovala za komanče do EU parlamentu, bratříčkovala se s kdekým, tak co by nekandidovala na prezidentku. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kohut57 před 4391 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

jo jsem mám ji ráda je to rozumná žena vždy ty šarvátky a hádky v tom „kurníku“ dokáže uklidnit..
ale i tu Bobošíkovou můžu a Zeman mi neva :DD
lepší než nějakej odésák co by mi vykrad celou šrajtofli ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Zatím je to Nejistá sezóna. Ještě se na scéně neobjevil Zdeněk Svěrák. Až to rozbalí Hergot, to bude něco! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Ale,vůbec ne.Naopak opět dokázala,že je inteligentní.Doře ví,že „nejvyšší“ v této republice je jenom figurka. A je úplně jedno jestli má vysoký morální kredit,nebo je neskutečně namyšlený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Že není koho volit? A koho nám to vlastně ta naše politické elita nabídla? Ano, z toho je mi smutno. Jenže pokud nezačne fungovat v politice něco z gruntu jinak, tak ani volba prezidenta nezmění vůbec nic.
Takhle se změní ta osoba u nejvýše postaveného žlabu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Ne nejsem,tobych musela naříkat celý život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ano, rsadost z toho nemám, ale je to moudrá žena a ví, že ta smečka kandidátů by jí dokázala nasadit i kopyta.
Jediným kandidátem pro mne je Pepek Vyskoč z Putimi.
Plně by dokázal reprezentovat českou politickou scénu po celém světě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek