Alesh

Taky jste z toho smutní?

http://zpravy­.idnes.cz/miros­lava-nemcova-chce-na-hrad-dko-/domaci.aspx?c=A120416­_170827_domaci_kop

Upřímně řečeno jediná rozumná volba mezi ženami. Pokud vím, tak se mluvilo z žen jen o Z. Roithové, ta je podle mě bez nároků. No a pak už snad jen nablblá Bobo … i když vlastně proč by to nezkusila, už kandidovala za komanče do EU parlamentu, bratříčkovala se s kdekým, tak co by nekandidovala na prezidentku. 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

jo jsem mám ji ráda je to rozumná žena vždy ty šarvátky a hádky v tom „kurníku“ dokáže uklidnit..
ale i tu Bobošíkovou můžu a Zeman mi neva :DD
lepší než nějakej odésák co by mi vykrad celou šrajtofli ☹

Další odpovědi
Damiana

Zatím je to Nejistá sezóna. Ještě se na scéně neobjevil Zdeněk Svěrák. Až to rozbalí Hergot, to bude něco! 🙂

tom004

Ale,vůbec ne.Naopak opět dokázala,že je inteligentní.Doře ví,že „nejvyšší“ v této republice je jenom figurka. A je úplně jedno jestli má vysoký morální kredit,nebo je neskutečně namyšlený.

anonym

Že není koho volit? A koho nám to vlastně ta naše politické elita nabídla? Ano, z toho je mi smutno. Jenže pokud nezačne fungovat v politice něco z gruntu jinak, tak ani volba prezidenta nezmění vůbec nic.
Takhle se změní ta osoba u nejvýše postaveného žlabu.

redy

Ne nejsem,tobych musela naříkat celý život.

venkovan

Ano, rsadost z toho nemám, ale je to moudrá žena a ví, že ta smečka kandidátů by jí dokázala nasadit i kopyta.
Jediným kandidátem pro mne je Pepek Vyskoč z Putimi.
Plně by dokázal reprezentovat českou politickou scénu po celém světě.