Elk

Taky jste volili Suverenitu Jany Bobošíkové?

Myslíte si že VV vyhnali dinosury a bude líp?

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

nebude. Nevolila sem bobošíkovou, volila sem svobodné a volit je budu zatím i v budoucnu.

Další odpovědi
verka

Už né, uvědomte si, že těmto lidem jste ukradení. Skutečně jim nejde o nás, ale o sebe. Všimněte si, že Suverenita měla kdysi v programu zrušení senátu a koukněte se, kdo z nich kandiduje právě do senátu.
Když jsem viděla tu garnituru"poli­tiků", kteří nedávno neuspěli a znovu se tam cpou. Udělali drahé kampaně, neplnili nic…a už končím .

anonym

Nejsem „šialený“. Ta suverénní paní mně lezla na nerv vždy.
VV vyhnali dinosaury? Kam?
Začínám se zájmem sledovat Bártu,John,ten nezklame,je to pašák.
Potřeboval by více a lépe znějících rolniček.