Taky jste už tak bohatí, že nemusíte používat věci na jedno použití vícekrát?

Nejlepší odpověď
gecco

Myslím, že ne…
Velmi nerad kupuju něco k jednorázovému použití…
___
Teda – jo – alobal, potravinářskou folii…
Toaletní papír…
To jo…
😉
Obecně nesnáším věci, které ´musím´ vyhodit jen proto, že došla ´náplň´,,,
😉

Další odpovědi
zzzlatokopka

Někdy jsem tak bohatá nedobrovolně:-(
Nedávno jsem si koupila nové boty, po jednom dni jsou na odpis:-(((

Luxx

některé věci na jedno použití používám i vícekrát, ale ne z důvodu chudoby, ale spíše z ekologických důvodů… produkuju pak méně odpadu atd.
takto se na mně podepsalo mé desetileté studium ekologie :D

briketka10

Jednorázový žiletky používám navíckrát
až do úplnýho otupění, takže tak bohatá
nejsem a igeliťák ten šedivej do koše jen
na 2× pak jde do popelnice 😁

dudu

Ctím přísloví „Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat laciné věci“.

led

Trufam si povedať, že odkrojený krajec chleba zjem len 1-krát (aj keď zahryznutí je viackrát), bez ohľadu na milióny v kapse…
krajec chleba je predsa tiež „vec“ – chlieb je výrobok. Tak a čo teraz

mosoj

Ne, toaletní papír používám 2 x.

pizlicka

stále dokola používám kuchyňskou linku,wc,sporák,u­myvadlo,postel,stej­ny pokoj,stejny dům,sakra....­......asi zažádám o příspěvky.a né že někdo z vás tu,na mě práskne,že si dovoluji ten luxus,pouzit jednorázově toaleták.

Agneta

Prosímtě gecco, alobal už vůbec nekupuj (no někdo ti to říct musí, né?):D

gecco

Agneto – třeba když peču guláš, potřebuju alobal – na zakrytí ´jenské mísy´…
😉

Agneta

neexistovalo to dříve z cínu? pod názvem „staniol“? (stannum=cín)

anonym

Já se omlouvám. Došlo k nedopatření, které se mi stává jednou za 10 let! ☹

gecco

Agneto – existovalo…
Ale

  • asi to byl stejně alobal
  • za cínovou folii bych/s se dneska nedoplatil/a…

😉

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Agneta

takže staniol? http://www.cho­colatewrapper­s.info/Cz/oba­ly.htm

Agneta

*)včera jsem právě viděla, jak vypadají potraviny zabalené v alobalu po 3 dnech v ledničce – testovali recepty a protiklady(údaje na alufóliích)

anonym

Mosoji, to je poznat… a s tvých odpovědí obzvlášť.

anonym

…tokopko, nebyly to ty do rakve ? 🙂

zzzlatokopka

😁

Vysoce modní obuv to byla, hele ani nezapršelo, normálně se to ekologicky rozložilo:-DD

anonym

🙂

gecco

;-DDD