Lucimia

Taky jste tak rádi, že už je víkend?

Já velmi. A co budete dělat? Bude ho mít někdo z vás pracovní? Já ho budu mít pro změnu učební, ale to se nedá nic dělat, když chci studovat. Nejšťastnější jsem z toho, že se můžu pořádně vyspat. 🙂

Nejlepší odpověď
kokoťenko

Taky jsem rád že bude víkend.Půjdu se ožrat jako prase,měla by jste jít taky,aby jste přišla na lepší myšlenky.Alkoholu zdar!!!!

Další odpovědi
člověk

ignoranti a co takhle slavit den osvobození a nebo svátek matek

Nuk nuk

Vzhledem k tomu, že mám dvouleté dítě, tak občas neregisturji, jestli je víkend nebo všední den. Ta náplň vypadá obvykle dost podobně ;)
Zároveň, jak už jsem zmínila jinde, čekáme druhé děťátko, a protože už jsem v podstatě u konce, tak nevím, jestli mě nečeká nějaké zpestření :)

Michal

Budu pracovat a spát.

anonym

Mam pracovni 10h a v nedeli take.Volno mam ve vsedni dny.A protoze se budeme stehovat,tak asi zadne volno nebude.

oskar

Ja využivam vikend pro rekreaci a načerpani novych sil,abych byl v ponděli fit.

ReHu

Mě to je jedno, udělám si volno kdy chci 🙂.
Třeba dnes 🙂.
Jen mám pak někdy zmatek v pracovních a nepracovních dnech 🙂.

kočíčí

Jsem nezaměstnaná,ale miluji víkendy měj se pěkně a odpočívej, já mám kotátka a zahradu a ráda jsem u telky a taky občas zde s Váma ahoj

Zdroj: kočičí

Jahoda

Já pojedu na celý víkend za sestrama do Ostravy. Takže se těším. Máme v plánu zajít do čajovny, na diskotéku, grilování apod. Už se nemůžu dočkat. Vyjíždím zítra ráno a vracím se v neděli večer. Paráda 😁

standa

To kokotěnko: dej vědět jestli si ty lepší myšlenky k tobě přišly, když si byl ještě člověkem nebo až když si byl prasetem…, nebo že by nějaké přišly až když ses z prasete proměnil zpět na člověka? 🙂

annas

Kokotěnko, Vy jste ranař. Byla by to vtipná odpověď, kdybyste použil trochu mírnější slova.