Avatar uživatele
Lucimia

Taky jste tak rádi, že už je víkend?

Já velmi. A co budete dělat? Bude ho mít někdo z vás pracovní? Já ho budu mít pro změnu učební, ale to se nedá nic dělat, když chci studovat. Nejšťastnější jsem z toho, že se můžu pořádně vyspat. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kokoťenko před 5074 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kokoťenko

Taky jsem rád že bude víkend.Půjdu se ožrat jako prase,měla by jste jít taky,aby jste přišla na lepší myšlenky.Alkoholu zdar!!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
člověk

ignoranti a co takhle slavit den osvobození a nebo svátek matek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Vzhledem k tomu, že mám dvouleté dítě, tak občas neregisturji, jestli je víkend nebo všední den. Ta náplň vypadá obvykle dost podobně ;)
Zároveň, jak už jsem zmínila jinde, čekáme druhé děťátko, a protože už jsem v podstatě u konce, tak nevím, jestli mě nečeká nějaké zpestření :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Budu pracovat a spát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mam pracovni 10h a v nedeli take.Volno mam ve vsedni dny.A protoze se budeme stehovat,tak asi zadne volno nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ja využivam vikend pro rekreaci a načerpani novych sil,abych byl v ponděli fit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Mě to je jedno, udělám si volno kdy chci 🙂.
Třeba dnes 🙂.
Jen mám pak někdy zmatek v pracovních a nepracovních dnech 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kočíčí

Jsem nezaměstnaná,ale miluji víkendy měj se pěkně a odpočívej, já mám kotátka a zahradu a ráda jsem u telky a taky občas zde s Váma ahoj

Zdroj: kočičí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já pojedu na celý víkend za sestrama do Ostravy. Takže se těším. Máme v plánu zajít do čajovny, na diskotéku, grilování apod. Už se nemůžu dočkat. Vyjíždím zítra ráno a vracím se v neděli večer. Paráda 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
standa

To kokotěnko: dej vědět jestli si ty lepší myšlenky k tobě přišly, když si byl ještě člověkem nebo až když si byl prasetem…, nebo že by nějaké přišly až když ses z prasete proměnil zpět na člověka? 🙂

před 5073 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Kokotěnko, Vy jste ranař. Byla by to vtipná odpověď, kdybyste použil trochu mírnější slova.

před 5073 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek