Bronzový

Taky jste tak rádi, že už je víkend?

Já velmi. A co budete dělat? Bude ho mít někdo z vás pracovní? Já ho budu mít pro změnu učební, ale to se nedá nic dělat, když chci studovat. Nejšťastnější jsem z toho, že se můžu pořádně vyspat. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Taky jsem rád že bude víkend.Půjdu se ožrat jako prase,měla by jste jít taky,aby jste přišla na lepší myšlenky.Alkoholu zdar!!!!

Další odpovědi:

Bronzový

ignoranti a co takhle slavit den osvobození a nebo svátek matek

Stříbrný

Vzhledem k tomu, že mám dvouleté dítě, tak občas neregisturji, jestli je víkend nebo všední den. Ta náplň vypadá obvykle dost podobně ;)
Zároveň, jak už jsem zmínila jinde, čekáme druhé děťátko, a protože už jsem v podstatě u konce, tak nevím, jestli mě nečeká nějaké zpestření :)

Stříbrný

Budu pracovat a spát.

Mam pracovni 10h a v nedeli take.Volno mam ve vsedni dny.A protoze se budeme stehovat,tak asi zadne volno nebude.

Stříbrný

Ja využivam vikend pro rekreaci a načerpani novych sil,abych byl v ponděli fit.

Zlatý

Mě to je jedno, udělám si volno kdy chci :-).
Třeba dnes :-).
Jen mám pak někdy zmatek v pracovních a nepracovních dnech :-).

Pokročilý

Jsem nezaměstnaná,ale miluji víkendy měj se pěkně a odpočívej, já mám kotátka a zahradu a ráda jsem u telky a taky občas zde s Váma ahoj

Zdroj: kočičí

Zlatý

Já pojedu na celý víkend za sestrama do Ostravy. Takže se těším. Máme v plánu zajít do čajovny, na diskotéku, grilování apod. Už se nemůžu dočkat. Vyjíždím zítra ráno a vracím se v neděli večer. Paráda :-D

Diskuze k otázce

Zlatý

standa

To kokotěnko: dej vědět jestli si ty lepší myšlenky k tobě přišly, když si byl ještě člověkem nebo až když si byl prasetem..., nebo že by nějaké přišly až když ses z prasete proměnil zpět na člověka? :-)

Zlatý

annas

Kokotěnko, Vy jste ranař. Byla by to vtipná odpověď, kdybyste použil trochu mírnější slova.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.