Photoguy

Taky jste si už někdy myslely že se vám pos*** život před očima?

Doplňuji:
Myslím vás.. = vás všechny (pohlaví je jedno)

Nejlepší odpověď
pusinka50

Mnohokrát. Tak jsem si dala předsevzetí do nového roku, že tenhle rok (a i ty další) bude klidový, úspěšný, šťastný a láskyplný 🙂

Další odpovědi
zjentek

po takové inspiraci se většinou zase provalí, že myšlení je matka omylu ..nevím, asi se to týká ženskejch, jak správně uvádíš

arygnoc

bohužiaľ.

cliwe

Myslíš jen nás ženy /myslely/, nebo i muže ? 🙂
A jo, mysleli.

Drap

Takové situace už nastaly dokonce několikrát. Postupem času se dá vše překonat.