Avatar uživatele
redy

Taky jste se dívali?

Na 30 případů majora zemana?
A vy co jste to viděli kdysi,líbí – nelíbí

děkuju
já koukala a zatím dobrý :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, anonym, briketka10, anonym před 4097 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Reuef

Odpoveď byla označena jako užitečná

cista propaganda – tudiz nelibi

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

V době svého vzniku to byl velice oblíbený seriál v celé republice

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kromě Studny jsem se nikdy nedívala a ani nezačnu.
Doplňuji:
Studna se mi celkem líbila, protože má v sobě prvky hororu.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Mě se major Zeman celkem líbí,některý díly jsou docela napínavý.Vím,že to byla komančská propaganda,ale to bysme se nemohli dívat na většinu filmů z ty doby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Má to hlavu a patu na rozdíl od dnešního braku.
Ještě kvalitnější byly seriály Jaroslava Dietla !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

bezva melodie to se musí nechat !!
http://www.you­tube.com/watch?v=m3_Y­HUtguYE
jako u Profesionálů !!
Doplňuji:
jako malý jsme se bály a teď
se na něco taky kouknu, když
dávali tu Studnu, tak jsme byly
tak vyděšený a jen vykukovaly
za křeslama, já si okusovala
nehty :-/

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Jo, díval už po x-té. Nemohu nějak přijít těm novým věcem na chuť.
Člověk kouká, ono se tam cosi srozumitelného děje, nesrazí se letadlo s ponorkou, nemluví zvířata, známí herci neběhají po stropě… a na ideologii prdím ))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Souhlasím s mosojem, ikdyž je to propaganda, rád jsem na to koukal. Nedávno jsem si ho dal komplet a připomněl si oblíbenou Studnu, Kvadraturu ženy atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Ano. Sice mám všechny díly na DVD, ale zkouknu ho, když běží v TV. Kašlu na ideologii. Umím se dívat, chápat, pochopit a vybrat si to, co se mi líbí a nenechat se posunout tam, kam sama nechci. Třicet případů majora Zemana patří právem ke zlatému fondu naší televizní a filmové tvorby. Dokonalé kriminální a detektivní příběhy, perfektní obsazení. Příběhy mají spád, jsou nabité tím, co má takový žánr mít. Dnes – i kdyby se to mělo točit poplatně této době – by už na takové „klády“ nikdo neměl. Prostě se to už neumí. „Díky“ masáži novodobého televizního odpadu můžeme být rádi za kvalitní seriály typu Žena za pultem, Chalupáři, Nemocnice na kraji města… Jestli je už někdo tak vymyt bláboly o ideologii komunismu – jeho škoda. To všechno už tu bylo, jen se tomu říkalo jinak. Asi je špatný divák. Ale co, ať sleduje „poučné“ paskvily, které jsou novodobě cool.
Btw – ČT vysílala po půlnoci z 31. 12. na 1. 1. komplet první silvestrovský pořad s Vladimírem Menšíkem. Nemělo to chybu, na rozdíl od pitomin, které šly všude v hlavním vysílacím čase. Kdyby ho nasadili do prime time, určitě by byla daleko vyšší sledovanost. I spokojenost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já pamatuju jen Zemana.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek