Taky jste na internetu hledali, když vás bolelo v krku, léčbu a doklikali jste se k závěru, že máte rakovinu mozku ?!

Nejlepší odpověď
dudu

Moje kolegyně v práci svého času dospěla podobným způsobem ke zjištění, že s velkou pravděpodobností má zánět varlat.

Další odpovědi
garibaldi

Hledala jsem něco podobného a zjistila jsem že jsem smrtelně nemocná ale pořád tu jsem :)

marci1

Samozřejmě, člověk to musí brát s rezervou. Podle těch diagnóz a příznaků bychom tady už asi nikdo nebyl. Stačí se řídit heslem „Vždy s úsměvem“. 🙂